Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék megtanulni...

Hogyan tudnék megtanulni angolul? (beszélni, írni) Többi lent

Figyelt kérdés

Néha szoktam angol vidókat nézni,de szinte semmit nem értük belőlük.

Hogy tudnék könnyebben "ráhangolódni" erre az egész angolra? Töltsek le valamilyen alkalmazást? Nézzek több videókat?(de nem értem meg őket)


2019. máj. 19. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt tapasztaltam hogy az egynyelvű angol tanárral való beszélgetés volt a leghatékonyabb. Ez egy tanfolyamon volt, de külföldi munka közben is lehetséges. Ott ne legyen magyar ismerősöd a közelben, és akkor rá leszel kényszerülve hogy angolul beszélj és gondolkozz. Ha magyar ismerőstől vagy tanártól tanulsz, akkor mindig ki fogod használni a lehetőséget hogy magarul is megszólalhatsz.
2019. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem az embernek úgymond egy adottsága ha jól megy neki a nyelv és ha nem. Na de ami neked könnyebb tölts le alkalmazást ( a Duolingot ajánlom)vagy nézz több filmet vagy videókat. De én azt ajánlom először tanuld meg az alapokat: a köszönöm,szia, viszlát, igen, ne...stb ezeket tanuld meg és fokozatosan a többi szót.
2019. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapok elsajatitasa, uj szavak tanulasa, nyelvtani szerkezetek megtanulasa (nem kell mind a 12 igeidot megtanulni). Nezz sorit angolul, zeneket, illetve zeneket is probalhatsz leforditani sajat magadtol.

Konyvtarbol tudsz kikolcsonozni illetve komyvesboltokban is tudsz venni angolos konyveket amibol fel lehet keszulni, valamint ha segit, akkor alkalmazast is tolts le. De ami a legfontosabb, hogy az alapkkal legyel tisztaba, az alap nyelvtannal es a szokincsedet bovitsd folyamatos tanulassal :)

2019. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Angolul vannak könyvek mindenféle szinthez. Kezd A1-en ha az kell. Guglizz rá.

Amúgy meg úgy hangolódj rá, hogy sokkal jobban tudsz keresni, ha van nyelvtudásod.

2019. máj. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!