Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan érettségizzek le...

Hogyan érettségizzek le szlovákból ha hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Pontosan egy hét múlva lesz a szóbeli érettségim, amiből hármasra kénytelen vagyok lefelelni, hogy átmenjek. Hiába tanították több éven keresztűl akkor is csak a nagyon alapok ragadtak rám, vagy még az se... És mivel sajnos felvidéken lakok és itt is tanulok ezért kötelező megcsinálnom, ha nincs meg, hiába jeles minden más, akkor sincs érettségim. Tudna valaki tippeket adni, hogy mit tanuljak meg leginkább, hogy meglegyen a hármas valahogy? :/
2019. máj. 20. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A vizsga előtti hetekben újra olvasd át a tananyagot, a kérdésekre próbálj meg az adott nyelven válaszolni.

A vizsga előtti este feküdj korán. A vizsga napján 10 óráig inkább mellőzd a szénhidrátokat, utána ehetsz belőle sokat. A kólát ne felejtsd el!

2019. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Márki 18 válasza:

Szerintem nincs nagy esély hogy valamit még tanulsz 1 hét alatt.

Amit tudsz ismételd át! És ha van rá lehetőség vigyél borítékot (ne üresen hanem egy zöldhasu-val)🙂

Sok sikert kívánok neked előre is.

Majd tájékoztas hogy sikerült!

2019. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!