Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Valaki megtudná adni, vagy leírni hol találom meg a France-Euro-Express 1. nek a megoldókulcsár?

Azt tudom, hogy a munkafüzethez elvileg van (bár sajnos nem volt benne), de nem tudjátok, esetleg a tankönyvhez nincs-e? Egyedül tanulok, szóval nagyon jó lenne ha letudnám ellenőrizni a megoldásokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: francia, nyelvtanulás, megoldás, megoldókulcs, munkafüzet, tankönyv

máj. 21. 15:31  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Elnézést kérek a helyesírási hibákért, telefonról írtam...

# 1/2Időpont máj. 21. 15:33 Privát üzenet
Nekem a munkafüzetek végén van egy Corrigés des exercices rész ott a mf megoldásai vannak, a tk hoz én sem találtam megoldást és a tankönyvsorozat leírását is néztem, ott van minden egyéb tartozék, de megoldókulcsot ott sem írtak. Amikor én tanultam belőle a tanárnak volt egy általa előre kitöltött könyv, szóval ha ő is abból tanított valószínű nem készítettek hozzá.. :/

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 26. 00:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki megtudná nekem oldani a kon takt 2 német könyv 5/B kontrollarbeitját? Nem nehéz csak béna vagyok.
Valaki megtudná mondani, hogy ez mit jelent magyarul?
Valaki, aki tud oroszul, megtudná mondani, hogy ez miről szól?
Hol tudnák megtanulni ilippino (tagalog) nyelvet vagy valaki megtudna tanítani?
Valaki megtudná mondani ez hogy nézni ki magyarul?
Valakinek, akinek ki van dolgozva a Ferienjob, mint német érettségi tétel az megtudná osztani velem, hogy ő mit írt?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!