Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Valaki segítene a német házban?

Kezdő németes vagyok, fogalmazást kaptunk fel házinak németből feltételes módban. Alapból nem tudok németül, feltételes módban meg úgy sem, nem hosszú, megirtam magyarul, megköszönnèm a segítséget 😊.

Keress kérdéseket hasonló témákban: német, nyelv, fogalmazás, fiú, lány, tanulás, házi

máj. 23. 16:47  Privát üzenet  

A válaszok
Hogyne, megírhatjuk neked. És mire mész vele? A következő házit kivel fogod megíratni? Felelésre, dolgozatra ki megy be helyetted? Az érettségin is majd azt mondod, hogy bocs, nem tudok németül?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 23. 16:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Soha nem tanultam németet, osztályt cseréltem idén és azóta tanulok csak, 2 szót nem tudok helyesen összerakni németül. Elkezdtem tanulni, de meg nem vagyok azon a szinten hogy fogalmazást írjak

# 2/6Időpont máj. 23. 17:02 Privát üzenet
Megpróbálhatom,küldheted

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 23. 17:11 Privát üzenet

biztos fogja értékelni a tanár, ha próbálkozol. ő is tisztában van vele, hogy nem tanultál eddig németet, ugye?

ellenben ha beviszel egy 5*-ös fogalmazást, le fogja szűrni, hogy nem te írtad, és akkor magyarázkodhatsz...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 23. 17:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A tanárt nem érdekli hogy hogy írok csak tökéletes legyen

# 5/6Időpont máj. 23. 17:28 Privát üzenet
Ha kell még segítség, írj,es közben talán el is magyarázom.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 23. 18:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan győzzem meg apám, hogy egy kiskutyának a házban kell lennie?
Német juhászkutya udvaron, vagy a házban tartsam?
A Német dog házban mennyire hullatja a szőrét?
Miért tartják a Német Dogokat házban?
Ez a helyes megoldás? A német tart halakat és ő lakik az 5. ik házban?
A Liptó-hús kft német munka helyén milyen a szállás? Milyen körülmények vannak, hány szobás lakások, hányan laknak egy házban? Hány fürdő és mellék helység/ebédlő van hány emberre?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!