Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Minden nyelviskolában, ahol...

Minden nyelviskolában, ahol japánt lehet tanulni angolul kell tudni?

Figyelt kérdés
Egyik iskola se magyarul,hanem angolul tanítja a japánt?

2019. máj. 23. 20:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Van olyan iskola,ahol magyarul tanítják vagy felejthetem is el,hogy japánt tanuljak?
2019. máj. 23. 20:23
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön össze a nyelviskola, magántanárod azért lehet. Egy hallgató, japántanár vagy japán szakról.
2019. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Ha nem tudsz angolul ilyen szinten se, akkor azon dolgozz nagyon, mielőtt belemennél a japánba.


"Egy hallgató, japántanár vagy japán szakról"

Feltételezem, hogy a kérdező szeretne olyantól tanulni japánul, aki tudja is a nyelvet.

2019. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Angolul egyszerűen nem tudok megtanulni.Nagyon csúnya nyelvnek tartom,nagyon nem érdekel az angol nyelv,csak kényszer lenne számomra a tanulása,egyszerűen utálom ezt a nyelvet,mindig is szenvedés volt vele kínlódni.Értem,hogy "ez a világnyelv,ezt mindenkinek kötelező tudni",de egyszerűen szenvedés számomra az angol.Ráadásul,amikor angolul beszélnek semmit nem értek belőle,kb. egyetlen szót se ismerek fel,max,ha leírják,akkor talán értem,hogy mit akarnak.

Japánt szeretnék tanulni,de nem tudok olyan nyelviskoláról,ahol magyarul tanítanák.

2019. máj. 24. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a BME nyelviskolájában magyarul tanítják a japánt, egy próbát szerintem megér:

[link]

2019. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Egyre kevesebb a hely, ahol angol nélkül is megállhatja az ember a helyét. Legalább fegyverszünetet kell vele kötni.
2019. máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem érdekes, hogy tetszik-e vagy nem, ha nem tudsz angolul, akkor japánul se fogsz megtanulni.
2019. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb alapszinten tanulgathatsz japánul magyar nyelven. Ha közép vagy felsőfok a cél, nem lesz megfelelő szintű tankönyv, tananyag hozzá. Minden normálisabb könyv angolul van.

Én tíz évvel ezelőtt Magyarországon élő japán hölgytől tanultam angolul, ő magyarul beszélt. De a tankönyv amiből tanultunk angolul volt.

Amúgy mindenféle nyelvtanulás alapja a megfelelő hozzáállás. Amíg így állsz hozzá bármelyik nyelvhez, hogy "csúnya", meg "utálom", addig nem is fogsz vele eljutni sehova.

2019. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Japán hölgytől tanultam japánul"

Elnézést, elírtam a kommentben.

2019. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mar boven van magyar nyelvu anyag, amivel N3as szintig eljutsz onnan pedig japan magyar nagyszotarral az n2 majd azutan az n1 egynyelvu japan magyarazataival meg lehet kuzdeni, angol nelkul.
2019. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!