Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van még ilyenkor valami...

Van még ilyenkor valami nyelvvizsga, ami július 10-ig be tudok számítani?

Figyelt kérdés
És amire persze még nem járt le a jelentkezési határidő. C1-re gondolok. Tudom, ciki, hogy most jutott eszembe, de a pluszpontok miatt nem lenne rossz. Nézegettem origót, bmm-t, egyikre sem lehet már jelentkezni. Veszett ügy vajon?

2019. máj. 23. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Már nem tudod.
2019. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen, veszett ügy.
2019. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

ha angolból vagy németből akarsz, akkor van az itolc nyelvvizsga, azt számítógépe kell megírni és nagyon gyorsan megvan az eredmény

ezt még meg tudod csinálni

2019. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nincs ilyen. A májusi volt az utolsó, amit még talán kész lesz júliusra az összes nyelvvizsgaközpontnál.
2019. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Valóban. Köszönöm a válaszokat!

Ez az iTolc még jó is lene, csak az a baj, hogy a bizonyítvány kiállítása 60 napig tart, az meg már sehogy sem fér bele az időbe.

2019. máj. 24. 00:37
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

ott nem 60 nap a kiállítás, mivel pár nap alatt megvan az eredmény, épp ezt írtam

nem tudom, hogy miért lettem lepontozva.. aki a piros kezecskére nyomott, az utána nézett ennek egyáltalán, mielőtt okoskodott egy sort?

2019. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, szerintem nagyon is hasznos volt, amit írtál. Lecsekkoltam a weboldalt, de nem találtam infót a kiállítás idejéről. Írtam nekik emailt is, de ma még nem válaszoltak. Az eredményt értem, hogy hamar megvan, de a felvi csak a bizit fogadja el, semmi mást sajnos. Az OH szerint 60 nap a bizonyítvány kiállítási határideje. Azt tudom, hogy a gyakorlatban ez lehet gyorsabb, pl. Origónak talán 1 hónapba telik.
2019. máj. 24. 18:30
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

> ott nem 60 nap a kiállítás, mivel pár nap alatt megvan az eredmény, épp ezt írtam


nem tudom, hogy miért lettem lepontozva.. aki a piros kezecskére nyomott, az utána nézett ennek egyáltalán, mielőtt okoskodott egy sort?


Azért lettél lepontozva mert fa.szságokat beszélsz, az eredeti kérdező pedig fölöttem elmagyarázta, hogy miért.

2019. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Max kihagysz egy évet, nagy dolog...az egyetemen se csak friss érettségizett hallgatók vannak. Csak ezért ne menj el olyan képzésre amivel rosszabb kilátásaid vannak, vagy nem is érdekel annyira. Az mondjuk kemény,hogy most jutott eszedbe :'D
2019. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igenis nagy dolog kihagyni 1 évet. Honnan tudod, hogy hány éves vagyok? 2 emeltet teszek idén, de az egyikért nem fogom megkapni az 50 pontot sajnos. Csupán emiatt "jutott most eszembe..."
2019. máj. 24. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!