Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orosz filmsorozat kérdés?

Orosz filmsorozat kérdés?

Figyelt kérdés

Ha egy sorozatnál ez van a címében

Сезон 5 | Серия 8

akkor melyik a következö epizód?

Nem sikerül megtalálni, akármelyiket próbálom eggyel nagyobbra állítani.

Tudom, ostoba kérdés, de segítségre van szükségem.


Köszönöm elöre is!


2019. máj. 28. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok oroszul, de nem lehet hogy ez azt jelenti hogy 5 rész a 8. epizódból? Tehàt hogy a nyolcadik részt 5 részletben tették fel? Mert akkor Сезон 6| Серия 8 -nak kell lennie.


(Bocsi, ha nem jó tipp, csak a szàmok alapjàn ez ugrott be).

2019. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 chtt ***** válasza:
100%
A szezon az szezon (azaz évad), mint az angol sorozatoknál is, a széria meg sorozat vagy epizód, vagyis az ötödik évad nyolcadik részéről vagyon szó, és az én logikám szerint a Сезон 5 | Серия 9 következik. :)
2019. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Сезон= évad

Серия= rész

Szóval: Сезон 5 | Серия 9

2019. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyébként melyik filmsorozatról van szó?

(#3)

2019. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A Кухня címü sorozatról van szó - itt ajánlották, csak nem tudom, hol lenne érdemes elkezdeni, érzésem szerint valamelyik évad elején, csak nem sok sikerrel jártam eddig.


Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszát!

2019. máj. 30. 19:00
 6/12 chtt ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyit láttál eddig belőle, de kezdeni én személy szerint az egyesnél kezdeném. :)

https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BA%D1%83%D1..

2019. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 chtt ***** válasza:
100%
(Ohó, és feliratos - még könnyebb tanulni véle:)
2019. máj. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, eddig csak egy részbe néztem bele, ezért kerestem volna a többit.!
2019. máj. 31. 12:10
 9/12 A kérdező kommentje:

87%-os: megnéznéd, hogy a feliratok tényleg rendesek-e vagy az "automatikus fordítás" szerint néha téves dolgokat írnak?

Ugyanis egyes helyeken szerintem nem stimmel a szöveg, de lehet, hogy tévedek és ahhoz nem tudok elég jól, hogy el tudjam dönteni.

Köszi elöre is, ha segítesz!

2019. jún. 10. 18:24
 10/12 chtt ***** válasza:
100%
Szia, igen van benne hiba (pl. a nevekkel is hadilábon áll:), ezzel együtt elég jól használható (vagyis többségében jó). Ha úgy érzed, még zavarnának a hibák, nézd egyelőre felirat nélkül, és ahogy javul a nyelvtudásod, lehet a hibakereséssel is finomítani a tanulást.
2019. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!