Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » EuroExam online felkészítő...

Felhasznalo_nev kérdése:

EuroExam online felkészítő tanfolyam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan nyelvvizsgázni fogok a EuroExamnél (angol C1) és láttam a honlapjukon, hogy van ilyen ingyenes 4 hetes online felkészítő tanfolyam és úgy gondoltam arra jelentkeznék. Akik végigcsinálták a tanfolyamot: milyen volt? Hozzájárult a nyelvvizsga sikerességéhez?

2019. máj. 30. 20:41
 1/3 anonim válasza:
Azt bármikor csinálhatod nem kell 4 hétig, és igen, érdemes csinálni, bár könnyebb, mint amit a vizsgán adnak feladatokat.
2019. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És van valami időkorlát ameddig hozzá lehet férni az anyagokhoz? Természetesen fizetés után? Engem is érdekel ez a csomag, de egyelőre még nem fogok levizsgázni úgy tűnik... Viszont arra, gondoltam, hogy gyakorolni jó lehet.
2019. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszi! Igen, azt gondoltam, hogy könnyebbek lesznek a tanfolyam feladatai mint élesben, de gyakorolni a típusfeladatokat jó lesz.


#2 Ez a tanfolyam ingyenes!

2019. jún. 1. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!