Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Diszlexiásként milyen tippek,...

Lajos1998 kérdése:

Diszlexiásként milyen tippek, módszerek vannak a sikeres középfokú nyelvvizsga letételhez (akár egyedül is)?

Figyelt kérdés
Csak írásbeli nyelvvizsgát kellene letennem, ami harmadjára sem sikerült sajnos. :/

2019. máj. 31. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre semmi tipp nincs. Keress fel egy diszlexiásokkal foglalkozó angol tanárt aki erre specializálta magát, talán ő tud segíteni a tanulásban. Csak igen drága 1 óra kb. 4500 ft, de magadtól nem biztos hogy fog menni ha már háromszór buktál :( Tudom milyen, én is diszes sz.ar vagyok
2019. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is utána néztem a dolognak. Lehet, hogy ez lesz az egyetlen megoldás (speciális tanár), hogy sikerüljön nekem a nyelvvizsga.

Neked is kitartást a nyelvvizsgához (ha még aktuális)! :)

2019. jún. 19. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi! Én már rég feladtam, angolból kellett annó felmentetnem magam, hogy egyáltalán le tudjak érettségizni, a sulis éveim alatt buktam 3szor angolból :D Már csak röhögök hogy lehet egy agy ennyire defektes?
2019. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
S jövőre csak nyelvvizsgával lehet egyetemre bekerülni. Szopó az egész. :/
2019. okt. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!