Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME nyelvvizsga B2 angol...

BME nyelvvizsga B2 angol írásbeli?

Figyelt kérdés

Ma vizsgáztam. A 20 pontot érő szövegértési feladatot elég nehéznek találtam, viszont válaszoltam minden kérdésre, igaz nem vagyok benne biztos hogy mind jó, de pár pontot biztos összeszedtem. A másik két feladat viszonylag elég jól ment (de ha valaki emlékszik az első feladat megoldásaira leirhatná, hogy megynyugodjak)

Na viszont a kérdésem az lenne hogy ha az íráskészség részben nem használtam semmilyen nagyon különleges szót (remélem értitek mire gondolok), csak azt ami eszembe jutott és aminek biztos vagyok a használatában akkor az nagyon lefogja vinni a pontjaimat? A szövegeket teljesen logikusan írtam meg, és mindenre kitértem amit kértek, valamint szerintem a terjedelem is rendbe volt. Szerintetek van értelme izgulnom vagy simán meglesz? Nagyon félek miatta, mivel nagyon fontos számomra a nyelvvizsga.



2019. jún. 1. 21:02
 1/5 anonim válasza:

Első feladat:ECBAF

mondjuk lehet nem jo😂

2019. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha jól emlékszem én is ezeket írtam :)

Te hol vizsgáztál?

2019. jún. 1. 21:17
 3/5 A kérdező kommentje:

[link] Ez hasonló az első feladathoz

[link] Ez pedig a másodikhoz

2019. jún. 1. 21:28
 4/5 anonim válasza:
Szia! Ezt hogy találtad meg? Tényleg ezek voltak kb.! Sikerült végül? Nekem sajnos nem, a reading nagyon rossz lett, a levelet, topicot meg jobban lehúztak mint vártam :(
2019. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A feladatlap alján ott voltak a források. Nagyon sajnálom hogy nem sikerült neked😣. Nekem szerencsére sikerült. A readinget én is nagyon elrontottam. Több pontot veszítettem abban a feladatban, mint az egész nyelvvizsgán összesen.
2019. júl. 3. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!