Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Holnap osztályvizsga lesz...

Holnap osztályvizsga lesz angolból (mivel kéttannyelvűbe járok) de nagyon félek. Ma még mennyit tudnék rá tanulni?

Figyelt kérdés
5 részből áll: nyelvtan,irodalom,töri,föci és szóbeli,persze mind angolul.Ha nem érjük el mindegyik részből a 40%ot eltanácsolnak és akkor is ha összességében nem lesz meg a 60%.

2019. jún. 2. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár felesleges
2019. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Vizsga előtt egy nappal már nem tanulunk!!! Csak teljesen mégjobban ráparázol! Én minden vizsgám előtt odaadtam anyukámnak a könyveim, hogy még még kísértésbe se essek. Nézz filmet (esetedben akár angolul), olvass, vegyél egy forró fürdőt, menj hamar aludni! Sok sikert holnapra!
2019. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, másodikat lehet lepontozni, de ettől függetlenül igaza van.
2019. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit.És már csak a szóbeli van hátra
2019. jún. 4. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!