Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 hónap alatt mekkora mértékbe...

3 hónap alatt mekkora mértékben fejlődhet az angol nyelvtudásom Amerikában?

Figyelt kérdés
2 héten belül utazok Amerikába, Ocean Citybe, ott fogok élni 3 hónapig. Szerintetek lesz látható eredménye az angol nyelvtudásom tekintetében? Most B2 körüli szinten vagyok. Köszönöm a válaszokat:)

2019. jún. 11. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem magyarokkal leszel összezárva és nyitott vagy az emberek felé, abban az esetben elég sokat. A lehető legjobb nyelvtanulási módszer. Megkérdezhetem, hogy milyen okból mész ki ennyi időre?
2019. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 magyar baratommal megyek ki, dolgozni fogunk a Work and Travel program kereten belul. Nem tudom, hogy hallottal e mar rola:) Megprbalom a legtobbett kihozni az ottletem alatt
2019. jún. 12. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyot szokott dobni, nem konkrétumokban, hanem lelkileg.

Azonban ahhoz olyan körülmények is kellenek, utalnék a veréb is madár című Kabos-filmre, ahol is az ikerpár njújorkban élő tagja a fordítási gyakorlatnál kénytelen volt azt mondani, hogy kérem, magyarok között élek, az utcánkban magyarok a boltosok, stb.

Olyan aupair már volt, aki szinte érintetlenül jött haza, mert az apróság még nem beszélt, a szülők elfoglaltak voltak, ő meg nem ment sehová.

2019. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez toled is fugg.

Nekem akkor lett jobb, magabiztosabb az angolom mikor elkezdtem dolgozni es tobbet voltam emberek kozt.


Ha olyan helyre mesz ahol sok a magyar, pl a munkahelyeden nem csak te es a barataid lesztek hanem mas magyarok is akkor nem fog annyira fejlodni az angolod.

2019. jún. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom szepen a valaszokat. Megprobalok minel tobb idot amerikaiak kozott tolteni:)
2019. jún. 13. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!