Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Itolc nyelvvizsgáról mi a...

Itolc nyelvvizsgáról mi a véleményetek? Valóban könnyebb?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy ez egy új nyelvvizsga típus, amelyet számítógépen kell elvégezni.


Van valakinek tapasztalata ezzel a típussal kapcsolatban ? Valóban könnyebb mint a többi ? Esetleg egyszerűbb ?



#nyelvvizsga #B2-német
2019. jún. 12. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
nem mondom hogy könnyebb, szerintem hasonlo szinvonalon van a tobbi nyelvvizsgaval, de a szamitogepes rendszeruk miatt sokkal jobb kezelni (szerintem)
2019. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, én az egyetem miatt vizsgáztam náluk mert kellett a mester jelentkezésemhez. Szerintem hasonló nehézségű mint a többi (bár én c1-eset csináltam) de 8 nap múlva megkaptam az eredményem és így belefértem a határidőbe
2019. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt próbáltam meg kora tavasszal felvételi előtt, nem sikerült. A számítógép akadozott, a szóbeli maga volt a rémálom. Az írásbelinél tényleg jó volt a számítógéppel dolgozni, de ez a szóbelinél inkább csak kínos erőlködés, ami nehezíti a megértést. Meséltem egy osztálytársamnak utána, ő meg ugyanúgy ilyen számítógépeset tett az ixamnál és ajánlotta nekem is, ott volt még ilyen last minute felvételi előtti vizsga, meg felkészítő is, kicsit talán könnyebbek voltak a feladatok, nem akadozott a gép, mindig volt emberi segítség ha kellett, ráadásul nagyon jófej volt mindenki, főleg a szóbelin, ahol baromi könnyű volt hogy igazi emberekkel beszéltünk végig, így meg is lett a plusz pont.
2019. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia,


Nekem a tanárom ajánlotta, hogy menjek el próbavizsgára (Angol B2), az kicsit nehéz volt számomra. Mivel majdnem kifutottam a határidőből ezért őket választottam, hogy időben meglegyen és az "éles" vizsgát könnyebbnek és gördülékenyebbnek éreztem mint a Próbavizsgájukat. Szerintem azért lehet nehezebb a próbavizsga, hogy ha valaki rendesre megy akkor ne érezze magát becsapva és jobban sikerüljön neki, szóval ha így lenne ne kedvetlenedj el! :)

2019. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!