Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol B2 szóbeli nyelvvizsgát...

Angol B2 szóbeli nyelvvizsgát hol a legkönnyebb megszerezni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mi megy jobban neked. Szövegalkotás, szövegértés, nyelvtan...? Miért nem veszed a fáradságot, hogy a nyelvizsgaközpontok oldalán utána nézz?

Ezt konkrétan három másodperc alatt találtam: [link] ott van, hogy kinek ajánlott.

2019. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs célok a nyelvvel csak a nyelvvizsga kell, akkor Language Cert vagy Origo. De ha van cél, akkor ECL vagy még komolyabb.
2019. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehol nem legkönnyebb, bemért akkreditált nyelvvizsgák, a B2 mindenhol B2. A készségeidtől se függ, mert mindenhol ugyanazok a készségek szerepelnek. Akad néhány, ahol van külön nyelvismereti feladat is, plusz a kétnyelvűekben van fordítás. A szóbeliknél abból lehet választani, hogy a tanárral vagy egy vizsgatárssal akarsz-e beszélgetni.
2019. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyne függne a készségektől?
2019. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző: odaírtam: mert minden vizsgán ugyanolyan arányban értékelik az összes készséget. Tehát nincs olyan, hogy én jól tudok írni, ezért ilyenre megyek, meg jól tudok beszélni, ezért amolyanra.
2019. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Voltál te már nyelvvizsgázni?
2019. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, maga miről beszél?
2019. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!