Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljel fel a felsőfo...

Hogyan készüljel fel a felsőfokú angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Most tettem le a középfokút, de szeretnék minél előbb felsőfokút is szerezni. Amit tudni kell rólam: angolul olvasok rendes könyveket (nem ezeket a könnyített olvasmányokat hanem amit a brittek is olvasnak), sorozatokat/filmeket/youtube videókat nézek angolul (néha felirattal, néha a nélkül). Hogyan fejlesszem fel magam a felsőfokúra? Milyen könyvből tanuljak? Mennyi időt fordítsak rá ha 1 év alatt akarom ezt a szintet elérni? (ha esetleg az segít LanguageCert-ös vizsgát szeretnék majd tenni)

2019. jún. 18. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"amit a brittek is olvasnak"


magyar helyesírás: britek (rövid -t)



válaszd ki melyik nyelvvizsga, annak megfelelően gyűjtsd be a felsőfokra ajánlott könyveket, és tanulj.


honnan tudjuk, hogy mennyit tanulj naponta?


azt neked kell tudni, mennyi időd van.


fő a rendszeresség!

2019. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mérd fel melyik képességed a gyengébb és erre gyúrj, esetleg tanár bevonásával, a többit pedig tartsd szinten.

Nekem az írás nehéz és szerintem nem vagyok egyedül vele.

2019. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!