Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelentenek a következő...

Mit jelentenek a következő angol mondatok?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is a segítséget.

Nem vagyok benne biztos, hogy jól fordítottam-e le a következő mondatokat.


I write you these email if it is possible your company to send one invitation letter for application for Visa in Hungary Embassy in Pristina.


These is our werhaouse coleg. Hi will come in Hungary Budapest, also in Austria .


My mail was request for my coleg, to send one Invitation letter like visit to take Hungarian Visa, couse he will go in Budapest just to do Invitation Letter for Hungarian Embassy in Pristina.



2019. jún. 23. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább írd le magyarul, mert ez annyira értelmetlemn, hogy még azt se lehet kihámozni, hogy mit akartál. És mi az, hogy coleg? Ilyen szó nincs.
2019. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok benne biztos, hogy jól fordítottam-e le a következő mondatokat." Én meg biztos vagyok benne hogy nem. Az összes mondatod értelmetlen, nem létező szavak és nyelvtani szerkezetek vannak benne.
2019. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem én írtam az e-mailt, hanem nekem írta egyik partnerünk és nagyon értelmetlen szerintem is az egész.


Én magamnak lefordítottam magyarra, ebben kértem segítséget, hogy más is úgy értelmezi, fordítja-e le ezeket az angol mondatokat magyarra mint én.


Lehet kicsit félreérthető voltam az elején elnézést.

2019. jún. 23. 15:17
 4/6 A kérdező kommentje:

Végül is az egész lényege szerintem az, hogy küldjünk nekik invitációs levelet, amit ha beadnak a prisztinai magyar nagykövetségen, kapnak vízumot?


Werhaouse coleg= szerintem raktáros kolléga lehet?? csak rosszul írta le?


Jön Budapestre és Ausztriába is?


Meg kell majd ezt beszélnem a főnökkel, csak így nehezen tudom ha én sem teljesen tudom mit szeretne a partner.

2019. jún. 23. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg ezt akarja jelenteni.
2019. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. jún. 23. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!