Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó B2-es (középfokú)...

Origó B2-es (középfokú) szóbeli nyelvvizsgát tettem a 2019. júniusi vizsgaidőszakban. Azonban, még nincs eredménye. Tisztában vagyok vele, hogy még nem telt le a 30 nap, de mát nagyon türelmetlen vagyok. Ti kaptatok-e már eredményt?

Figyelt kérdés

ELTE Origó középfokú (B2-es szintű) szóbeli nyelvvizsga

Nektek van már eredménys?

Illetve, nektek hogyan sikerült a magnóhallgatás? Milyen válaszokat írtatok be?



2019. jún. 24. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kétszer vizsgáztam az Origónál - angolból és oroszból. Oroszról 3 (vagy akörül) hét alatt jött eredmény, angolról 30nap környékén. Úgyhogy nyugodtan legyél türelemmel, hiába idegeskedsz, nem lesz előbb eredmény, csak miután feltették.
2019. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én is már nagyon várom. Olyan rég volt, hogy már alig emlékszem a kérdésekre :D
2019. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is minden egyes nap nézem annyira várom, de még nincs eredmény:(. A napokban bármikor jöhet szerintem (25-től 30-ig). Nekem a magnóhallgatás nagyon nem ment, szerintem nagyon nehéz volt. Ettől függ az egész. Az írásbeli egyáltalán nem volt nehéz szerintem!

És neked hogy sikerült?

2019. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én óránként nézem kb, és hasonlóan érzek mint ti. Az írásbeli miatt egyáltalán nem aggódok, az biztos, hogy nagyon jól sikerült, egyedül a magnó hallgatás volt nehéz, arra vagyok nagyon kíváncsi.
2019. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én nem éreztem nehéznek a magnó, de mostmár kezdek elbizonytalanodni. Azért a 10pont csak meglesz...
2019. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én nem írásbeliztem, csak szóbeliztem, és maga a szóbeli jól sikerült.

Nekem is csak a magnón a 10 pont kellene...

és igen, én is már kb. óránként frissítem a vizsgaeredmény-lekérdezésének az oldalát😂

Azt olvastam, hogy elsőnek "A vizsgának jelenleg nincs meg az eredménye." mondat, "Lezárult"-ra fog változni, majd aztán fogják csak feltölteni az eredményeket...

Ha kiderül, írjatok, és azt is, hogy hogyan sikerült😊

2019. jún. 25. 17:53
 7/13 anonim válasza:
Nektek van már eredmény? Nagyon elhúzzák utolsó pillanatra. Nekem a vizsgán azt mondták hogy 3héten belül meg van az eredmény erre már 28napja a 30ból. Én 31.en és 1.jen vizsgáztam (B2 német)
2019. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs még, majd egyszerre fogják szerintem. Borzasztóan elhúzzák. Én már percenként nézegetem, elég ideges vagyok.
2019. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem még mindig nincs eredményem.

Pedig 5-én és 31-én voltam...

2019. jún. 28. 14:31
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy a második dátumtól számít a 30 nap?
2019. jún. 28. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!