Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A létező leggyorsabban szeretn...

A létező leggyorsabban szeretnék megtanulni németül. Budapesten milyen sulit, tanárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Újrakezdő szintről a felsőfok a cél, de legalább egy magabiztos középfok egy év alatt.

2019. júl. 5. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Goethe Intézet. Nagyon hatékony, megfizethető, és a tanárok tényleg profik. Van, hogy akár anyanyelvit kapsz.

Én most csinálok náluk B2-es intenzívet. A nyelvtudásom érezhetően fejlődik.

2019. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cosmopolitan-lingua vagy Goethe.
2019. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Cosmopolitan nagyon jó, bár jelzem, hogy ott is sikerült már olyan tanárt kifognom, aki az utolsó héten (4 hét /100 óra) akarta leadni az utolsó 5 leckét (10-ből) és még meg is sértődött, amikor ezt udvariasan szóvátettem.

De egyértelműen vannak szuper tanáregyéniségek.

Én is ide megyek vissza a rendkívüli jó tapasztalat miatt. Ráadásul az ügyintéző hölgyek is nagyon kedvesek és tudják a dolgukat, ha kell rugalmasak.

Szóval én Cosmopolitan hívő vagyok.


Ami tiltólistás az a Budapest Nyelviskola, ami megbízhatatlan és gagyi.

2019. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!