Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » B2 Origo nyelvvizsgán ezért...

B2 Origo nyelvvizsgán ezért hány pontot vonnak le?

Figyelt kérdés
Az íráskészségnél az 1. feladatnál (amelyik hosszabb) volt kb 5-6 szempont , aminek benne kellett lennie a fogalmazásban. Volt olyan amiről elég sokat irtam (talán túl sokat) és volt amiről csak nehány vagy csak egy mondatot. Ilyenkor hogy javítanak?

2019. júl. 6. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni de ez sokba fog kerülni. A feladat az hogy a szempontoknak mindenképp benne kell lennie. En ugy gondolom hogy ha csak nem egy eldöntendő kerdest kaptál akkor többet kellett volna írnod de meg akkor is az indoklás kifejtése nekem jóval több volt annó. De ez a javítási útmutató es a vizsgáztató dönti el.
2019. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt benne eldöntendő kérdés is, meg olyan is ami nem eldöntendő. Én amugy úgy olvastam, hogy ez csak a pontszám negyedét befolyásolja.
2019. júl. 6. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!