Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért olyan nehéz beszélgető...

Miért olyan nehéz beszélgető partnert találni? Németül?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vannak itt németül jól beszélő emberek? Szeretnétek esetleg társalogni? Sajnos az eddigi tapsztalataim alapján nem igazán vannak emberek akikkel lehet tartalmassat beszélgetni pedig nyelvtnulás szempontjából ez egy hatekony módszer ,idő közben kihal vagy egyszerűen elavul a beszélegetés :( 19 éves vagyok nem régóta foglalkozok a némettel de lelkessen tanulom .Beszélgetési témát tekintve nyitott vagyok ,mert fontosnak tartom a folyamatos szókincs bővülést :) idén érettségiztem ,jelenleg jogosítványt csinálok,és várom a felveteli papíromat :) a jogi karra . Hobbymat tekintve nem igazán van sok ,mert általában könyvet olvasok vagy a párommal vagyok ,ha esetleg felkeltettem az érdeklődést valakiben aki beszél németül vagy hasonlóan kezdő mint én akkor nagyon szivessen beszelgetnék vele :) mindenkinek tovabbi szép napot :)

#német #nyelvtanulás #Deutsch-lernen #tanulotárs
2019. júl. 9. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ezt szeretném, csak angolul :( 16/L
2019. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!