Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME nyelvvizsga tapasztalatok?

BME nyelvvizsga tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, megérné a BME-t letenni, vagy többre mennék egy ECL/Euroexam nyelvvizsgával?

Milyen pozitívumokat-negatívumokat tapasztaltatok a vizsga alatt és után, akik letettétek?



2019. júl. 9. 20:23
 1/5 anonim válasza:
Milyen nyelvbol mennel?
2019. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik egyforma papírt ad, nincs benne különbség értékét tekintve. A BME jó vizsga, én szerettem (angol közép).
2019. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én francia nyelvből mentem, és nekem sajnos nem jók a tapasztalataim. A hallás utáni szövegértés egy visszhangos teremben volt,így nehéz volt megérteni a szöveget.

Kétszer próbálkoztam, és miután másodjára sem sikerült, körbekérdezősködtem, és többször is hallottam arról, hogy direkt nem engedik át a vizsgázókat, függetlenül az elért pontjaiktól, hogy újra befizessék a vizsgadíjat és újból neki fussanak.

Volt olyan is, aki azt mondta, hogy többszöri sikertelen próbálkozás után megunta, és személyesen ment be megtekinteni a vizsgáját. Ott azonban kiderült, hogy azt ki sem javították,hanem automatikusan küldték a levelet, hogy nem sikerült - a fent említett okok miatt.

Én, mivel nem Pesten élek, nem tudtam személyesen megtekinteni a vizsgámat, így nem is tudom, milyen hibáim voltak.

Tapasztalataim szerint a hallás utáni szövegértés nehéz, nem csak megérteni, ami elhangzik, hanem a kérdést is megérteni.

2019. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En ha minden igaz,januárban megyek német B2re,és én csak jókat hallotam róla

Ahova járok tanárnőhöz,majdnem az összes tanítványa BME-re ment,és átmentek.

2019. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!