Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés
szalai111 nevű felhasználó kérdése:

Le tudná valaki pontosan fordítani ezt az idézetet németre? Alkoss, művész! Ne beszélj!

Ez az idézetet Johann Wolfgang írta (Goethe), eredetileg ugye német, és a kedvenc költőm. Sajnos sehol sem találom meg az eredeti idézetet. Magamra szeretném tetováltatni, de mindenképp németül. Ezért lenne fontos, hogy helyes legyen. (kötekedést elkerülve 16 vagyok de imádom a német nyelvet és ezt az embert, de nyilván a nyelvtudásom még nem 100%)

Keress kérdéseket hasonló témákban: német, magyar, Johann Wolfgang, Goethe

júl. 17. 08:26  Privát üzenet  

A válaszok

"Bilde, Künstler, rede nicht!"

az en nyelvtudásom messze nem 100% habar nyelvvizsga is coming, de talán ez az az idézet.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 17. 14:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, azért még várom a megerősítéseket:)

# 2/4Időpont júl. 24. 13:08 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 31. 21:48 Privát üzenet

Bilde, Künstler! Rede nicht!

Nur ein Hauch sei dein Gedicht.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 31. 21:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki le tudja fordítani ezt a pár mondatot svájci német/ németre?
Normális, hogy nem tudok két nyelv közt fordítani?
Olyan oldalt keresek amivel letudom fordítani egy kattintással az angol szavakat bármelyik oldalon (egy nyelvű is jó) és hozzáadhatom az oldalon a saját szavaimhoz. Valaki tud ilyen oldalt?
Valaki ezt letudná fordítani úgy magyarosan nekem?
Valaki le tudna ezt nekem angolra forditani?
Ki tudna segíteni magyarról latinra fordítani? (A zseni nem tanul, hanem tud. Okos ember azt mondja, amit én. Egy művész, aki gondolkozik is, kétszer annyit ér. Gondolkodom, tehát vagyok. )

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!