Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Informatikában angol mellé...

Informatikában angol mellé milyen nyelv ajánlott?

Figyelt kérdés

A jövőben informatikában gondolkozom,és az elkövetkezendő pár évemet szeretném intenzív nyelvtanulással tölteni.

Jelenleg angolból közepes szinten állok,ezt szeretném felfejleszteni egy erős felső fokra.

Viszont,manapság az angol "alap",hisz elég sok állásbetöltő ezzel a nyelvvel rendelkezik.

Régebben tanultam olaszt,és mivel szeretnék elhelyezkedni jobban az informatikával,arra gondoltam,hogy mivel azt már tanultam,azt kellene fejlesztenem..

Vagy esetleg,ti mit ajánlotok?

Érdemes az olaszt tanulnom 2. nyelvnek? Esetleg más alternatíva?



2019. júl. 17. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Német.


Minden más utána jön.

2019. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van angol-olaszos programozó ismerősöm. Felvették és második héttől már németet tanítottak neki plusz órában. Azóta többször is visszajelezte, hogy a német a második legfontosabb nyelv IT-ban, más cégeknél is.
2019. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arab.
2019. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Batch.
2019. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Német.
2019. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!