Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Járt valaki a Magister Univers...

Járt valaki a Magister Universitas emelt magyar érettségi felkészítőre? Mennyire készít fel az emelt magyarra?

Figyelt kérdés

2019. júl. 25. 15:59
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom, hogy jelentkeztél-e végül. :(

De én baromira tudom ajánlani, tavaly jártam rá! Ha még meg tudod oldani, én mindenképp a 100 órásra mennék a helyedben, sajnos nagyjából 0 tudással mentem oda és végül összesen 74% lett az írásbelim, ami nem a legjobb, de a csoportnak legalább a fele 80 felett teljesített! :)

Ha bármi kérdésed van írj, a tanárnő is csodálatos volt és nálunk a csapat is. Én Budapestre jártam egyébként, nem tudom, hogy neked mi az érintett város.

2019. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!