Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki volt már Magister...

Valaki volt már Magister Universitas érettségi felkészítőn?

Figyelt kérdés

Főként Budapest érdekelne, de természetesen mindenki véleményére kíváncsi vagyok.

Én idén megyek előszőr és érdekelnének, hogy mik a tapasztalatok.


•Milyen előzetes tudással mentetek?

[Az én sulimban heti 1 órás (tanóra/45perc) faktok vannak igy nyilván hogy abból nem lehet építkezni.Félek is kicsit, hogy milyen lesz így belevágni. Mennyire lesz ez hátrány, nehézség.]


•Mennyire egyéncentrikus egy óra?

Inkább a tanár magyaráz és leadja az anyagot, vagy kérdezget és közösen aktívan és intenzíven mennek az órák? Figyelnek arra hogy mindenki részt vegyen az órán?


•Milyen eredményetek lett ezzel a felkészüléssel? Csak az órai jegyzetekből tanultatok?



2019. szept. 24. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet kicsit későn,de írok.Én tavaly voltam náluk emelt matematikán.Az előzetes tudásom olyan volt,hogy ugye 12.-ben középszinten tettem matematika érettségit és az akkor 5-lett.Utánna az 5.évben amikor a szakmát szereztem,akkor mentem rá.Hát a legelején nehéz volt,mert mi annó az iskolában nem tanultuk vmi jól a matekot(az érettségim azért lett olyan jó,mert sokat készültem rá magamtól) és így a felzákózás nehéz volt.De egész jól sikerült felhoznom magam.Hát nem teljesen egyén centrikus,ugye a tanár elmondta az anyagot és utánna csináltuk a feladatokat.Hol csoportosan,hol magunk.Akkor egész jól teltek az órák,hiszen ha vmit nem tudtál akkor segítettek a töbhiek vagy a tanár.Így mindenki csinálta persze.Hát az eredményem egész jó lett.Sikerült egy 4-es emelt matekot összehoznom,amit ha nézek honnan indultam,ez nagyon jó eredmény.Azóta felvettek mérnökire,és amit ott tanultam,az jól jön itt is a matekhoz.Szóval én csak ajánlani tudom őket.
2019. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!