Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ajánlanátok AutoCAD tanfolyamot?

Ajánlanátok AutoCAD tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Az alábbi szempontok figyelembevételével:

- Budapest, Dunaújváros, Székesfehérvár városokban vagy ezek térségében legyen az oktatás.

- Kezdő és (ráépülő) haladó szintű oktatás is elérhető legyen.

- Kiscsoportos oktatás, magyar nyelvű szoftverrel.

- Otthoni gyakorláshoz ingyenes szoftver elérésének lehetőségével.

- Szükség esetén adjon dokumentumot/igazolást a tanfolyam (vizsga) sikeres teljesítéséről.

- Ne legyen drága.


Elsősorban olyanok válaszát várom, akik már elvégezték ilyen tanfolyamot és konkrét tapasztalataik vannak mind a tanfolyamról, mind az ott megszerzett tudásról.



#kezdő #haladó #AutoCAD tanfolyamok
2019. okt. 3. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de tulajdonképpen mit akarsz? AutoCAD-ba tervezni mérnökök szoktak, BME, PE van a közeledben, válasz valamilyen mérnöki szakot, pl gépészmérnök.

Ha meg csak unalmadban rajzolgatni akarsz, akkor neten találsz hozzá videót. Ingyen max törtet fogsz használni.

2019. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"..tulajdonképpen mit akarsz?"

Tanfolyami keretek között elsajátítani az AutoCAD használatát.

Mérnök vagyok, gépész, de eddig nem tervezéssel foglalkoztam, így nem is volt szükségem a program ismeretére.


"Ingyen max törtet fogsz használni."

Nem teljesen értem, hogy ez hogyan jön ide, de lehet félreérthetően fogalmaztam. Amikor azt írtam, hogy az "Otthoni gyakorláshoz ingyenes szoftver elérésének lehetőségével.", akkor arra gondoltam, hogy a tanfolyam idejére biztosítsanak valamilyen tanuló licencű programelérést, amivel a tanfolyamon tanultakat otthon tovább lehet gyakorolni, mélyíteni, hogy a vizsga sikeres legyen.


Az interneten számos cég kínálja az oktatási szolgáltatását AutoCAD programmal kapcsolatban is. Lényegében ugyanazzal a marketinggel, ugyanazt a tematikát kínálva, eltérő árakkal operálva. Általában mindegyik 4-10 napos.


Egyik céget sem ismerem.

Azt vártam, lesz majd olyan hozzászóló (is), aki -a közelmúltban- már elvégzett ilyen tanfolyamot, és majd megosztja a tapasztalatait.

Nem olyan bonyolult történet ez.

2019. okt. 3. 14:25
 3/6 Vodafonelive ***** válasza:

En is mernok vagyok es azt vettem eszre a programhasznalatrol a papirokat SOHA nem kerik. Tudod vagy nem, kb ennyi. Interjun elmondod maximum elkuldenek vagy ugy tanitjak meg, hogy adnak egy valag videot es gyakorolj, ennyi.

Hungarocad szervez ilyet, tenatikat latva egy az egyben udemy, youtube es tarsain is mindezt megtalalod angolul.

Hidd el, itt nem a programhasznalati papirtol fognak felvenni, hanem a tudasodert es maximum megnezik hogyan tudod a programot hasznalni elesben(ha sokat kerdezel benne az mar baj lehet a kesobbiekben).

Kulonben dragak ezek a magyar kurzusok, 100k folottiek, ameddig a linkedin es tarsai 10-20€ es korrekt programot raknak ossze.

2019. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nézegettem én is az oktatóvideókat, de nagyon kevés magyar nyelvű anyag van. Sajnos nem tudom az angolt.
2019. okt. 3. 19:50
 5/6 Vodafonelive ***** válasza:

Valamennyire fontos a nyelv de ezekben a videokban az ikonok meg a mutogatas is elegge interaktiv, ha az ember foglalkozik vele bele lehet jonni nyelv nelkul is! Biztos vagyok benne, hogy kaloz oldalon is van fent minden program es videoeleres teren.

Ha meg fiakverziot szeretnel megadsz kamu adatokat az autodesk oldalan regi diakigazolvany szamoddal es minden leszedheted hivatalosban is vagy 30 napos demo verziot.

2019. okt. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat. Segítettél.
2019. okt. 4. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!