Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vagyonőri utánképzési tanfolya...

Vagyonőri utánképzési tanfolyamnál 16 órás vagy 40 órás kell ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Elég régen megvan a Vagyonőri Bizonyítványom, kb. 10 éve. Ehhez megvan az érvényességi kártya is, amit a Rendőrség ad ki, ez 2022-ig érvényes.


Namármost...most jön a bonyolultabb része :-) 5 évvel ezelőtt elvégeztem ehhez a vagyonőrök, különbözeti vizsgáját, erről is megvan a papírom.


Viszont ez az utánképző vizsga papír időpontja 5 évvel ezelőtti, 3 hónapja már túl is léptem az 5 évet.


A kérdésem az: Most érvényes a Vagyonőri Bizonyítványom? Vagy újból kell vizsgáznom megint, ilyen külenbözeti vizsgán?


..-és? Most ugrik a majom vízbe!! Amennyiben újra kell vizsgáznom különbözetin (vagy mi a lótúró ennek a neve..), akkor 16 órásra kell jelentkeznem vagy 40 órásra?


Mert a honlapjukon ezt olvasom, "5 éven belül, aki vizsgázott". Ezt hogy értik? A rendes alap vagyonőriről már több, mint 10 éve vizsgáztam. Az utánképzőt is már több mint 5 éve végeztem el.


Most akkor ha újból kell vizsgáznom, akkor 16 órás kell vagy a 40 órás? Vagy egyik sem?



2019. okt. 14. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
A különbözeti kell, a 40 órás.
2019. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!