Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megéri befektetni a BestMixer...

Megéri befektetni a BestMixer tanfolyamra?

Figyelt kérdés

Én és a barátnőm nagyon szemezünk ezzel az iskolával, azon belül a Mixer, Pincér + Barista tanfolyamukkal.


Lenne egy pár kérdésem:

1. Kik jelentkezhetnek ide? Korhoz van kötve? Kell hozzá érettségi?

2. Ha elvégeztük sikeresen a tanfolyamot, tényleg biztosítanak munkahelyet?

3. Ha igen, párok dolgozhatnak együtt?


Illetve vélemények és tapasztalatok is érdekelnek.



2019. okt. 20. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Azt nem tudom de szerintem 18 éves kor kell de érettségi nem hiszem.


2. Ez hülyeség, munkahelyet biztos nem csak lehetőséget hogy kijuss hajóra dolgozni, tehát ha elvégzitek de nem tudok angolul vagy németül és interjúra úgy bementek az enyhén ciki... nem csak dolgozni kell tudni hanem beszélni a kollégákkal és az magyarul nem fog menni.


3. Tudtommal igen és közös kabinotok is lehet ha kint vagytok :)


Én is tervezek menni jövőre de még angolozok én is előttey szerintem jó pénz van benne 1-2 évig lehet nyomatni hogy legyen pénzed aztán ha beesik az ingatlanok ára pár év múlva lehet is venni házat.

2019. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%

Szia,

Jelenleg a bestmixer alap mixer képzését végzem, ami mellé ingyen kaptam egy haladó mixer képzést. Ha az miatt félnél, hogy lemaradsz az akcióról, ne aggódj, a weboldalon lévő akció állandó (130k helyett 85 ezer) és a haladó mixert is mindig hozzá fogják adni “ingyen”. Azt is nehezen hiszem el h “Éppen 2-10 ember nézi ezt a tanfolyamot” 24/7. Azt gondolom, hogy ez a webmarketing nagyon etikátlan, de kétséget kizáróan működik. A tankönyv hemzseg a helyesírási és tartalmi hibáktól, de ezeket az oktatók szerencsére kijavítják. Előfordulhat, hogy nem fogjátok tudni tartani a heti két alkalmat, így ne vedd fixnek, hogy 5 hét alatt végzel. Az elméleti részek arról szólnak, hogy a könyvet vesszük át, csak szájbarágósabban, de ami hasznos, hogy az oktató elmond pár gyakorlati tippet, hibát, amit neked már nem kell a saját bőrödön megtanulnod.

A vizsgadíjról, ami 20 ezer Ft a weboldalon említést se tesznek. Így lesz a 85 ezer forintos mixer kepzésedből az ingyenes haladó mixer képzés vizsgadíjával együtt 125 ezer Ft, amivel majd a beiratkozáskor szembesülsz. Ha úgy érzed, hogy önállóan is képes vagy tanulni, esetleg van érettségid és nem szorul különösebb elmagyarázásra, hogy alkoholos erjedés során az élesztő a cukrot alkohollá alakítja, akkor feleslegesnek tartom az elméleti órákat. Ha veszel egy koktélos könyvet és elolvasod, ugyan itt fogsz tartani, de akár netről is össze lehet szedni 1 délután alatt. A recepteket felesleges cl-re betanulni, mert a bárok legtöbbször saját itallappal es receptekkel dolgoznak, majd azokat kell beseggelni. Ami a gyakorlati részét illeti, azt, hogy hogyan fogd az üveget, a mércét, hogyan shakelj stb., egy bárban el tudod lesni egy bartendertől, de rengeteg ilyen tutorial videó fent van youtubeon. Amúgy hasznosnak találtam a gyakorlati részt, olyan, mint egy betanítás, amit a melóhelyeden 3 nap alatt megkapnál, de így ezt megspórolhatod. Jó minőségű italokkal dolgozunk és élvezem is az órákat. Az, hogy elvégzed ezt a képzést még nem jelenti, hogy egyből profi bartender leszel, ahhoz nagyon sok önálló tanulás, és munkában eltöltött év szükséges. Azt, hogy állásajánlatot fognak tenni, nem tartom valószínűnek, de ebben a vírusos időszakban ezt nem is várom el. Összességében, ha jól állsz anyagilag, nem ellenzem tanfolyamot. Én, ha előre tudtam volna ezt, inkább önállóan tanulok, és kb 30-40 ezer forintból végigkóstolom az alap koktélokat egy bárban, közben, beszélgettem volna a pultossal szakmai témákról. Az önéletjazodban biztos jól mutat majd a bármixer bizonyítvány, de érettségivel, nyelvvizsgával és talpraesettséggel enélkül is biztosan el tudnék helyezkedni, a következő munkahelynél meg úgyis az előző munkahely referenciája fog számítani majd. Összességében ár/érték arányban rossznak találom és a rejtett költség (vizsgadíj) miatt kicsit átverve érzem magam. Hangsúlyozom, hogy a véleményem csak az alap mixer képzésükre vonatkozik, a többit nem ismerem. Ha esetleg Csötönyi úr elolvasná ezt, és kiküszöbölné ezt a pár hibát plusz etikusabb webmarketingre váltana, akkor egy ajánlható tanfolyamnak tartanám.

2020. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csötönyi Norbert válasza:

Kedves Anonim!


Elnézést a késői válaszért.

Megpróbálok valamennyi észrevételedre reagálni.

Azt hittem ezt a platformot már senki sem használja.Általában a konkurencia szokott itt név nélkül írni.

Nem állandóak az akciók csak vannak olyan tanfolyam kombinációk amik népszerűek.

Hozzáteszem nem kötelező a mixerhez a haladó ixert is választani.Ha a weboldalunk úgy van fejlesztve hogy megmutatja hogy az adott képzést éppen mennyien nézik az mitől lenne etikátlan?

Ha az állatkertnél sorba kell állnod akkor az sem etikátlan pedig pontosan tudod mennyien várnak a jegyvásárlásra.

A tankönyvekben valóban vannak-voltak elírások amiket folyamatosan javítunk és igen az oktató kijavítja azokat.

A weboldalon fel van tüntetve hogy a képzésekhez vizsgadíj is párosul amennyiben vizsgázni szeretnél.

Ha nem akkor a többi iskolához hasonlóan oklevelet kapsz hogy elvégezted és nem bizonyítványt.

De mindig van lehetőséged választani.Mielőtt beiratkozol mindenről tájékoztatást kapsz és a pontos tanfolyam megnevezések valamint azok költségei kerülnek rögzítésre a szerződésben.

Gondolom Te is ezt írtad alá.

Bármilyen szakmára igaz lehet amit írsz hogy ha önálló vagy akkor sok mindent megtanulhatsz.Megtanulhatsz autót szerelni,autót vezetni,festeni,burkolni stb....ettől még jogosítványod nem lesz hozzá és bizony sok mindent pl az alapokat nem lehet elsajátítani az iskolák nékül.De természetesen mindenkinek az egyéni döntése.

40 ezer forintból sok alap koktélt nem tudsz elfogyasztani maximum azokon a helyeken ahol nem megfelelően készítik és olyan alapanyagokból amit az ellenségemnek sem kívánok.

Kifejezetten a frissen végzett bártendereknek,pincéreknek vannak munkalehetőségek főleg külföldön.

Természetes hogy kell hozzá nyelvtudás de pl olyan akció is van ahol ezt ingyen megkaphatod és még vizsgadíj sincs hozzá. Ezekre a munkákra csak nálunk lehet jelentkezni.

Ez a "rejtett költség "érdekes kifejezés.Mi úgy hívjuk "tivadaros".Nem rejtett mert a szerződésed tartalmazza amit a jelentkezést követően az iskolánkban (budapesti vagy vidéki) aláírsz.És miután részletesen minden fel van tűntetve ezért nem lehet rejtett.

Alap mixer képzésünk még nem volt amikor ezt a bejegyzést írtad hiszen csak júniusban hoztuk létre.Nálunk másképpen hívják a mixer tanfolyamot amire "járhattál"

Szerintünk sokat fejlesztünk és mindig törekszünk arra hogy a Hallgatók a legjobbat kapják.Ha valóban jártál hozzánk akkor szerintem ezt neked is tapasztalnod kellett.Ha vannak is hibák biztosan javítjuk,főleg akkor amikor valaki jelzi felénk.Ezt nem tetted meg ezért is furcsállom hogy név nélkül írod ezt le.

Etikus és törvényes az iskolánk.

Ha nagyon szeretnéd bármelyik másik iskolával összemérheted kezdve azzal hogy csak és kizárólag a Mi sulinknak van országosan valódi oktatása,irodái stb...de folytathatnám azzal is hogy egyedül nekünk van munkaerő közvetítésre engedélyünk.Tehát ha pl. hajóra mennél akkor fontos lesz hogy legális közvetítőn keresztül menj és ne csak egy üres webmarketing legyen az oldalon.

De szívesen veszem ha az észrevételeidet akár személyesen is megosztanád velem hogy ne érezzük ezt a bejegyzést ez szándékos hitelrontásnak.

Bármilyen kérdésed lenne kérlek keress bizalommal.

Üdv:Csötönyi Norbert

2020. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kedves Anonim!


Valószínűleg te vagy az a típusú ember aki mindig mindent jobban tud a másiknál!

Előre le szögezném hogy nem vagyok az iskola munkatársa pusztán csak egy hallgatója!

Csupán undorítónak és kicsit beképzeltnek érzem a hozzászólásod, mivel olyan hangnemben írtad amit általában pont ahogy te is tetted csak név nélkül mernek!

Én a Pécsi sulijukba járok és tudod mit? Imádom

Rejtett költséget? Olvasni kellene és akkor nem maradnál le semmilyen infóról! :)

Érdekes módon amikor én jelentkeztem először telefonon kaptam mindenről infót aztán elmentem egy személyes elbeszélgetésre ahol megint tájékoztattak még az utolsó 5 forintról és betűről is sőt még az iskolát is körbe járhattam, hogy biztos legyek döntésemben a beiratkozással kapcsolatban!

Kérdezem én ha szerinted az egész egy le húzás és átverés akkor miért igyekeznek a TE igényeid kielégítéséhez igazodni és miért nem egyből csak "lehúznak" ahogy te mondanád!

Ebből is látszik hogy soha nem járhattál a suliba mert akkor tisztában lennél a koktél áraival,elkészítési módjával és te is tudnád hogy egyáltalán nem elég be ülnöd a helyi kocsmába a csapos gyerekhez és el lesned a szakmát!

Ha ide jártál volna akkor azt is tudnád hogy mekkora ital,technika,koktél ismeret kell ahhoz hogy jó mixer legyél!

Nem tudom, hogy találkoztál-e már a Norbival de szavaidból le szűrve valószínűleg még nem! :)

Akárhányszor itt van a suliba mindig be jön hozzánk megnézi és kérdezi hogy minden rendben van-e velünk bármi kérdésünk vagy kérésünk van próbál segíteni megoldani vagy valamit ki találni rá és ugyan ez mondható el a feleségéről is Zitáról!

Remélem ki derül, hogy ki is vagy valójában és mindenki jót nevet majd a végén hogy az iskolában meg személyesen nyaltad mindenki seggét!


További remek fröcskölődő és sanyarú életet kedves Anonim!


Üdv

2020. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy érettségivel is ellehet végezni?
2021. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia. Igen, el lehet.
2021. febr. 15. 12:26
 7/7 anonim válasza:
Szia Kérdező! Sikerült a tanfolyamot megcsinálni? Sikerült elhelyezkedned vele?
nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!