Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi központos pincér...

Munkaügyi központos pincér tanfolyamra csak azt veszik fel akinek szàz szàzalék lett a tesztje?

Figyelt kérdés
Elég könnyü volt, egy két pontot érôt nem tudtam. Többi jó szerintem. Ha ide se vesznek fel nem tudom mi lesz.

2019. okt. 25. 22:33
 1/4 Meton ***** válasza:
Ezek kamu tanfolyamok. Persze a szerzett papír ér azért valamit, de csak az a lényege, hogy ne kelljen dolgozni. Sokan inkább járnak ilyen tanfolyamokra, addig se kell dolgozni. Ezért is nehéz bejutni, mert ezt az ingyenélőknek csinálják. Ha komolyan gondolod, inkább fizess érte és munka mellett elvégezheted. Simán bekerülsz, ha csengeted a lóvét.
2019. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Simán bekerülsz, ha csengeted a lóvét."


Ezt hogy érted? Csúztasson borítékot hogy bekerülhessen a tanfolyamra?

2019. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Meton ***** válasza:
Nincs boríték, mindennek ára van, csak gondolom, nem néztél utána. Az ingyen tanfolyamokat az állam fizeti, de ugyanoda elmehetsz úgyis, hogy te fizeted. Sőt sokkal több az olyan tanfolyam, ahova állami támogatás sincs.
2019. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Meton ***** válasza:
Csak a példa miatt: [link]
2019. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!