Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tud bárki valamilyen interaktí...

Tud bárki valamilyen interaktív érettségi felkészítőt biológiából?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint pl matekból a "Matek Oázis". Sürgősen kellene, nagyon le vagyok maradva, esti gimiben tanulok, mellette főállásban dolgozom, nincs időm sajnos rendszeresen külön tanarhoz járni. Arra gondoltam, megpróbálom otthon valahogy felkesziteni magam de ehhez kellene valami online tanuló csomag vagy hasonló,amit akar utazás közben tudok böngészni.

Közép szintű érettségire kellene felkeszulnom és még van 5 honapom. Foggalmam sincs, hogy fog menni a nulla tudasomrol.


A negatív kommentektol legyszi kimeljetek..


Előre is megköszönöm annak aki tud segíteni!


23/N



2019. nov. 17. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Énis estin csináltam, és biológiából elég erős 4es-em lett! Ha gondolod tudok küldeni kidolgozott tételeket, illetve mutatni egy könyvet, amiből én tanultam.

Idén érettségiztem.

2019. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz, ha magadnak dolgozod ki, max, utólag összehasonlítani érdemes, kiegészíteni.


Ha van könyved haladj aszerint, és minden fejezethez oldj meg 10-20 érettségipéldát.

2019. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!