Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Hageni távegyetemre bekerülh...

A Hageni távegyetemre bekerülhetek msc matekra programtervező informatikus bsc diplomával?

Figyelt kérdés

Ez elsőre lehet hülye kérdés, de kifejtem!

A matematikusnál teljes kreditérték beszámításánál a matematika vehető figyelembe, de meghatározott kreditek teljesítésével a természettudomány, a műszaki és az informatika képzési terület alapképzési szakjai valamint a gazdaságtudomány képzési területről a gazdaság és pénzügy-matematikai elemzés szak is jó! De ez a Hageni távegyetemnél is így van?



2019. nov. 18. 12:22
 1/4 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: Német nyelvtudást igazoló dokumentumot elfogadnak egy germanisztika bsc diplomát? Köszi a válaszokat előre is!
2019. nov. 18. 12:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha legalább 90 kreditpont átfedés van a teljesített tárgyaid és a hageni matek BSc kurrikulum között, akkor beiratkozhatsz. A nyelvtudással kapcsolatban kérdezd meg őket, mert vannak hülye dolgaik. Én 7 éve kint dolgoztam már Németországban orvosként, amikor beiratkoztam (kint is szakvizsgáztam), de ragaszkodtak egy plusz nyelvvizsgához, hogy matekot tanulhassak.
2019. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb felhívni Krisztát és megkérdezni: [link]


Nekem még a Bécsben szerzett doktorimat se fogadták el német nyelvvizsga helyett, szóval vannak érdekes szabályaik...

2019. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. nov. 18. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!