Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Emeltszintű érettségis felkész...

Emeltszintű érettségis felkészítőre járok. A tanárnő terrorban tart minket. Normális? Mit tennétek a helyünkben?

Figyelt kérdés

Minden egyes mozdulatra, levegővételre, arckifejezésre behisztizik és kiakad.

Az első órát azzal kezdte, hogy egyikünket sem veszik fel az egyetemre. Kérdem én: normális ez?

Vitázni hülyeség vele, mert nagyon agresszív.



2019. dec. 31. 14:43
 1/7 anonim válasza:

Ha tényleg nagyon durva, és sokak szerint is így van, együtt tudtok szólni az egyik osztályfőnöknek, és ő tud is intézkedni.

De ezt azért próbáljátok elkerülni, nem pontosan tudom a körülményeket, de azért a ti oldalotokon is nézzetek körül, ha úgy vélitek, tényleg nem csináltatok semmi rosszat, és tényleg sok ideje csinálja ezt, akár nem csak azon az órán, akkor vagy szemtől szembe próbáljatok vele beszélni, nem nagyobb konfliktust kelteni, vagy tényleg ott van egy osztályfőnöknek.

Azt minden esetre vegyétek figyelembe, hogy a tanár is ember, és lehet csak nagyon rossz napjai vannak, esetleg valami, ami zavarja, már hosszabb ideje elhúzódik nála.

2019. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj ilyen nálunk is volt, és közölte a tanár, hogy ey kezén megtudná számolni, hány embert vesznek fel államira egyetemre. De szerencsére nem volt rendszeres ez, csak néha kijött belőle.
2019. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozatok vele tanuljatok jó lesz minden
2019. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm/ jük a biztató szavakat!!

Megpróbálunk vele beszélni közös erővel, vagy szólni más tanárnak. Mert tényleg rettentő leépítő, álomromboló, gonosz ez a nő. Nagyon rossz bemenni az órájára mindenkinek.

2020. jan. 1. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldjétek el a halál lőcsére
2020. jan. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem anno a fizika faktos tanár szemelt ki szopatásra.

1 hónap után bejelentettem neki hogy szevasz-tavasz.

2020. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Királyak vagytok! :D
2020. jan. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!