Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyógyped asszisztens tanfolyam...

Detty882 kérdése:

Gyógyped asszisztens tanfolyamot szeretnèk elvègezni, hogyha elvègzem el is tudok helyezkedni benne könnyen? Másik, sima oviba, suliba is mehetek vele asszisztensnek, segítőnek tanàr mellé vagy csak spec. Suli, oviba vesznek fel ilyen papírral?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszolok de én is gyógyped asszisztens szeretnék lenni és követném a kérdést :)
2020. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Én gyógyped asszisztensként dolgoztam sokáig.

Elmehetsz vele persze sima suliba, ép gyerekek közé is. (Bár szerintem ma már nincs suli, ahol ne lenne legalább 1 magatartászavaros gyerkőc :D )

Nem csak gyógyped.asszisztensként tudsz benne dolgozni. Én már voltam gyermekfelügyelő, gyermekvédelmi asszisztens, gyermek és ifjúságsegítő is és még kitudja mik vannak, amihez jó.

Egyébként elhelyezkedni könnyű vele, megélni egyedül nehezen...

2020. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!