Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok

A kérdés

Miért hagytad abba a tanfolyamot?

Ha önköltséges tanfolyamra jártál, de menet közben abbahagytad, azt miért tetted?

Kifizettették veled az egészet?

Megbántad, hogy abbahagytad?

Kérdések hasonló témákban: tanfolyam, döntés, csalódás, képzés, tanulópénz

jan. 29. 20:29  Privát üzenet  

A válasz

Gyógymasszőr OKJ-t végigjártam, majd nem mentem el vizsgázni. Kifizettem az egészet.

Nem éreztem motivációt, év közben nem tanultam semmit. Máshol volt a prioritás.

Picit megbántam. Nem is a kidobott pénz miatt (270 ezer Ft 2014-ben). Valszeg soha nem használtam volna a papírt amúgy sem, de legalább magamnak bizonyítottam volna, hogy sikerült.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 30. 16:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tudnèk kisgyermekgondozó, nevelő tanfolyamot elvègezni?
Gyógyped asszisztens tanfolyamot szeretnèk elvègezni, hogyha elvègzem el is tudok helyezkedni benne könnyen? Másik, sima oviba, suliba is mehetek vele asszisztensnek, segítőnek...
Mennyire nehéz elvégezni a biztonsági őr tanfolyamot?
OKJ tanfolyamot szeretnék végezni. Hogyan működik ez? Milyen összegbe kerül? Milyen feltételei vannak?
Ha villanyszerelő OKJ tanfolyamot végzek, akkor hol tudok dolgozni?
Gyógymasszőr tanfolyamot szeretnék végezni. Környékünkön az Oktáv És Alfa kapos képzései elérhetőek. Van esetleg valakinek tapasztalata velük?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Speciális tanfolyamok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!