Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ez most csalas, vagy minek...

Ez most csalas, vagy minek minösül?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy Pilates oktatoi tanfolyamra, ami 250 Ezer Ft-ba került. Az igeret szerint 40 oras a tanfolyam, a valosagban 15 orat tartott meg az oktato. Az iskola honlapjan reszletes tematika, anatomia, 500 gyakorlat elsajatitasa. Ezzel szemben egy atfogo katyvaszt kaptunk, összevissza megmutogatta az alap gyakorlatokat. Fogalmam sincs hogy epül fel egy ora ezt magunktol kell kitalalnunk. Vetetett velünk 3 könyvet, amiböl bejelölt 8 oldal anatomiat, abbol lesz a vizsga 15 ora utan, es ennyi. Mint kiderült a pilates kepzeshez nem kell semmilyen vegzettseg, es az a papir, amit kaptunk egy fenymasolt bejegyzetlen fecni. Mindezt 250 ezerert. Mit lehet tenni?

2020. febr. 1. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Ha beugrottál, akkor te vagy a hibás. Senki nem kényszerített, hogy olyan tanfolyamra jelentkezz, amire nincs szükség.
2020. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Max. abba köthetsz bele, hogy a 40 óra helyett 15 órát adott le. Az, hogy a papír semmit sem ér, és nincs is rá szükség, nem számít, nem mondták, hogy kelleni fog, te nem voltál elég körültekintő. (Én is voltam már olyan "tanfolyamon", ami 3 nap helyett 30 perc volt: kiadták a vizsgaanyagot és annyi, de mi örültünk neki, és le is tudtunk vizsgázni (elméleti anyag volt, központi vizsga, nem a tanfolyam szervezte), és kellett is a papír)
2020. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!