Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ismeritek a "Levelezőképzések"...

Ismeritek a "Levelezőképzések" online tanfolyamokat? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon szimpatikusnak tűnnek az áraik. Mivel vidéken élek, nem tudok bejárós tanfolyamra járni. A pszichológiai konzulens érdekelne, mert munkám során tudnám hasznosítani. Olyan ELO jellegű - de totál ismeretlenek a készítői.

Viszont: Jobban vizsgálom az oldal - nem igazán tűnik hivatalosnak. 50000 Ft. nem sok egy tanúsítványt adó tanfolyamért, de mi lesz ha elutalom a pénzem, és eltűnik az éterben, vagy az oktatás nem lesz színvonalas?

Valami friss cégnek tűnik. Nem tudom leinformálni sem.

Elsősorban azokat kérdezem, akik rendeltek már tőlük tanfolyamot.

Itt tudjátok megnézni az oldalt:

[link]


Bízzak, vagy ne bízzak benne?



2020. febr. 8. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamit kapsz érte... a kérdés csak az, hogy ha 50 ezred van hülyeségekre, akkor miért nem teszel félre mellé és mész normális helyre, ahol színvonal és tartalom is van? Coursera, EdX, stb.
2020. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát - eléggé zsákbamacska. Az a fura, csak egy e-mai cím , és egy mobilszám van feltüntetve. Nincs szükségem OKJ bizonyítványra - ismeretszerzésre használnám, bár egy tanúsítvány is jól mutatna az önéletrajzomban - de félek, hogy csak gyenge anyagokat kapok, vagy lelépnek a pénzemmel. Nincs székhelye sem, nincs mögötte név, nem tudom, számlát kapnék-e....

50 000 Ft nagy pénz, hogy rizikózzak...

Persze az is lehet, hogy színvonalas a dolog, és megérné...

Én csalódtam már jó nevű nappali képzésben is...

2020. febr. 8. 18:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a weboldal elég gagyi...:( Pedig az ötletük nagyon jó!
2020. febr. 8. 18:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennek a neve scam, azaz átbаszás. Nehogy elutalj ide bármit is.
2020. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon dühös vagyok! Igen, átbaszásnak tűnik. Akárhogy tanulmányozom az oldalt, sehol egy név, egy arc, vagy cím!

Mintha egy 12 éves diák készítette volna, tele van helyesírási hibákkal...Van egy fotó a "tanárokról" szerintem lopott netes kép.

Bárki készíthet ilyen oldalt, össze ollózgat cikkeket, majd elküldik... (vagy nem) aztán kinyomtatnak (vagy nem ) egy névtelen sajtpapírt...

Ha reklamáció lenne, hova is fordulhatnák a tanulók?

Sosem utalnék ilyen helyre, de biztos vannak naivak, akik megteszik!

A Facebook oldala: [link]


Komolytalan, egy hozzászólás, egy vélemény nincs fent.

Ha ennyire kedvező, és szuper a tanfolyam, miért nincsenek lelkes rajongóik?

Nyilván nem diplomaszerzésnek, csak ismeretbővítésnek gondoltam, de ingyen is ollózhatok anyagokat a netről, vagy pár ezer forintos könyveket vehetek.

Az ötlet nagyon jó - de a színvonal kétes.


Ha másra nem , ez a topic figyelmeztetőnek jó lesz, nehogy valaki naivan utaljon nekik...

2020. febr. 8. 19:44
 6/9 anonim válasza:
49%
Én rendeltem tőlük tanfolyamot, húsvéti akció keretén belül ajándék tanfolyamot is kaptam, a pénzt előre átutaltam, pár óra múlva el is küldték az anyagokat. Sok esszét kell írni nekik, azt értékelik, vizsgáról nem tudok semmit mert még csak most kezdtem el tanulni.
2020. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Pontosabban vizsga nincsen, csak meghatározott témájú esszéket és egy rövid összefoglalót kell írni, ezután küldik a tanúsítványt, így nem csak a képzés hanem a vizsgáztatás is levelező.
2020. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ér semmit.
2020. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Lehet tudni, hogy kinek a nevéhez fűződik a képzés? Mert így - hogy se neve, nincs a tanfolyamnak, se referenciája - így nagyon furának érzem.
2020. ápr. 18. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!