Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pedagógiai asszisztens mennyir...

Pedagógiai asszisztens mennyire keresett manapság?

Figyelt kérdés

Érdemes elvégezni egy ilyen tanfolyamot?

Gyesen vagyok a 1,5 éves kislányommal, szeretnék valami hasznos dolgot is csinálni. Ezért gondoltam erre.

Fizetés sem utolsó szempont.


Jelenleg van egy mérlegképes könyvelői végzettségem, és irodavezetői, angolul középfokon beszélek. Németül gyenge középfokú.

Szerintetek megérné elvégezni ezt a tanfolyamot?


Mennyire nézik a végzettséget?


2020. febr. 14. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A mérlegépes könyvelői végzettséggel, sokkal hamarabb el tudsz helyezkedni, szerintem felesleges, kivéve ha nagyon érdekel..akkor már inkább egy tanítói/tanári szak :)
2020. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiába lenne rá igény, sajnos nincs megfelelő finanszírozása. tehát mint szakember nagy szükség volna rá sok helyen, de ennek a sok helynek a fenntartója egyszerűen nem fizeti meg a plusz 1-2 főt.
2020. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint felesleges lenne pénzt, energiát beleölni.

Nekem igazából megtetszett, hogy gyerekekkel is foglalkozhatom.

Csak annyi féle dolgot hallottam én is.

Volt aki azt mondta, hogy végzős óvodapedagógus hallgatók végzik ezt a feladatot, van aki szerint elég egy irodavezetői végzettség vagy érettségi is.


Gondolom akkor a fizetés sem egy nagy valami...

2020. febr. 14. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
A fizetés szvsz garantált bérminimum. Mint oly sok helyen a közszférában (véggzettségtől függetlenül)
2020. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem kapsz vele munkát. Mérleg képes könyvelőivel milliókat lehet keresni. Csinálj saját céget, keress ügyfeleket. Az elején nehéz, de utána ha beindul ajjajj... Főleg ha értesz is hozzá.
2020. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!