Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Létezik még kisállat gondozó...

Létezik még kisállat gondozó tanfolyam vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
Inkább magamnak, hobbi miatt szeretném tanulni, esetleg ebből élni, kezdetben kisállat kereskedésben tapasztalatnak. Tanfolyamot akartam volna elvégezni, mivel élőlényekről van szó, nem akartam csak úgy magamtól belevágni, de semmi ilyet nem találtam. Sima állat gondozó tanfolyam van, de azok inkább nagyobb testű állatok, meg baromfi, én inkább hüllőkre mennék, imádom őket. Nagyon sok madarunk, meg pókunk volt (megszállott a család), és nagyon szeretnék ezzel foglalkozni, nem érdekel a fizetése, tudom nem a legjövedelmezőbb, de én ezt szeretném csinálni. Viszont tényleg semmi iskolát nem találtam ezekről, tudok valamit ajánlani?
2020. febr. 16. 18:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!