Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fashion Nails műkörmös oktatás...

Fashion Nails műkörmös oktatásáról vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kis településen élek. Van munkám, és szeretem is. Kiegészítő jövedelemként szeretnék körmözni. Az sem lenne utolsó, ha magamnak, és családtagjaimnak szépíthetném a kezét.

A Fashion Nails pár alkalmas gyorstalpalót tart (amolyan alap -hobby tanfolyamot tanúsítvánnyal), de az ára nagyon kedvező, és jókat hallottam róla. OKJ bizonyítványt nem ad.

Az a helyzet, kacérkodom az OKJ képzésekkel is, de horror összegbe kerülnek - Pestre bejárni nagy útiköltséggel jár online úton meg nem lehet megtanulni.

Meg hát nem is biztos, hogy megtérülne a sok százezres befektetés - kisebb településeken a vendégek nem a bizonyítványt, hanem magát, a munkát nézik.

Alkalmazottként, fő állásban nem végezném, és KATÁS sem szeretnék lenni(szó se lehet róla), szalont sem szándékozom alapítani.

Inkább olyan kis mellékes jövedelemnek gondolnám (heti 1-2 vendég), persze legálisan.


Mostanában azonban nagyon megszigorították az OKJ-t - a tanúsítványokat nem fogadják el - de alkalmi tevékenységre is ez vonatkozik?


Ne ijedjen meg senki, kontár nem szeretnék lenni - de ismerőseimet figyelve nem a papír, hanem a kézügyesség, és a gyakorlat a fontos.


Elsősorban azokat kérdezem, akik elvégezték a Fashion Nails alap tanfolyamát - színvonalas az oktatás? Valóban jó alapokat ad? (Persze tudom, a gyakorlás a fontos)

Aki hasonlót végezett - tud vele alkalmanként dolgozgatni?

Minden véleményt szeretettel várok!



2020. márc. 6. 14:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!