Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire hasznos és kifizetődő...

Mennyire hasznos és kifizetődő kurzusok elvégzése a Courseran?

Figyelt kérdés

Egyik barátom ajánlotta ezt az oldalt, ahol neves külföldi egyetemek kurzusait lehet el végezni teljesen ingyen. Mivel nincs túl sok időm egyetem és munka mellett, de szívesen tanulok, így az érdekel, hogy mennyire lehet hasznos információkhoz jutni, mennyit lehet tanulni ezekből a kurzusokból? Valamint mennyire becsülik, értékelik a munkáltatók, ha látják, hogy el végeztem pár kurzust és rendszeresen tanulok ezen az oldalon?

24/F



2020. márc. 19. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ártani biztos nem fog :)

Az ott hirdetett kuruzsokat ha felveszi az adott egyetem hallgatója, akkor teljes értékű munkának számít, azaz teljesen hasznos!

A plusz munkának biztosan örülnek, illetve azt vedd figyelembe, hogy ha kérsz a kurzus elvégzéséről igazolást pénzért, akkor az alátámasztja hogy tudod a szakmai angolt.

2020. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!