Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnátok ajánlani Okj-s...

Tudnátok ajánlani Okj-s szakmákat? Fogászati asszisztens szakma az milyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék letenni egy okj-s szakmát, de tanácstalan vagyok, olyat szeretnék letenni amibe könnyű elhelyezkedni és a fizetés nem a béka segge alatt van. Köszönöm a válaszokat
2020. márc. 21. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én irodai titkárnak tanulok most, de jövőre már csak vállalkozói ügyviteli ügyintéző képzés indul helyette, ha jól tudom.

A mostani képzés 2 éves, hát nem mondanám, hogy egyszerű szak, de meg lehet tanulni, és el lehet helyezkedni, ugyanis még csak az első évem vége fele járok, de már kaptam megkeresést egy (szerintem nagyon jó) cégtől, hogy várnak szeretettel ha végzek (bár ehhez hozzátartozik, hogy tényleg sok energiát fektetek bele).

A fogászati asszisztens képzésről nem tudok nyilatkozni, szerintem azzal nehéz elhelyezkedni, mert nincs annyi fogászat, ahányan ezt a szakmát kitanulják.

Ha irodai környezetben szeretnél dolgozni, akkor ajánlom a pénzügyi számviteli ügyintézőt, ez a kepzés jövőre is megmarad, és az ismerőseim akik erre jártak találtak vele jó munkát mind. Viszont ide akkor menj ha nincs gondod a matekkal.

Nézz szét még az informatikai képzések között, állítólag azokra is nagy kereslet van. Remélem tudtam kicsit segíteni.

2020. ápr. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!