Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen tanfolyamot végezhetnék...

Milyen tanfolyamot végezhetnék el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyetemre járok és most ugye távoktatás lesz az év hátralevő részében ezért szeretnék még plusz tanfolyamot elvégezni ha már úgyis itthon vagyok de úgy tudom hogy nappali tagozatos diákként nem csinálhatok okj-s tanfolyamot ez igaz volna?



2020. márc. 21. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha csinálhatnál is, max 3-4 hónaposban gondolkodj, amik szintén nagy valószínűséggel távoktatásosak lesznek ha egyáltalán elindulnak, mert a többi szeptembertől kezdődik majd.

Én valutapénztárosit, vagy vagyonőrit csinálnék, azok rövidek!

2020. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden egyetemen évvégéig lesz távoktatás!?

Én le vagyok maradva.

2020. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez konkrétan nincsen kimondva de valószínűleg igen. A kolik lezárva ott lesznek a koronás betegek ha elszabadulna a helyzet nem két nap sem a diákoknak beköltözno sem az iskolának felkészíteni a kolit a diákok fogadására. Ha 1 hónap alatt lecseng az egész akkor sem hiszem hogy lesz rendes nappali oktatás.
2020. márc. 21. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyat, ami kapcsolódik az egyetemi szakodhoz
2020. ápr. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!