Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit tegyek, ha rettegek a...

Mit tegyek, ha rettegek a kresz vizsgától?

Figyelt kérdés

Folyamatosan töltögetem a kresztesz.hu-t, már voltam tanfolyamon is, ott minden órán külön megdicsértek, mert értem és jól válaszoltam az emlékeim alapján. most lenne 2 hét múlva vizsga, 17 se leszek még akkor, de rettegek!!


A kreszteszten mindig csak ilyen 20-30 pontokat érek el, mert logikusan gondolkozom, vagy épp nem jól gondoltam át! 60e Ft-om is elment magánórákra, ahol ugyanezt panaszoltam el az oktatómnak, de hiába..


Mit tegyek? És az a baj, hogy nem értem a válaszokat. ön a kormánykerékkel ellátott gépkocsiban ül és szeretne egyenesen haladni. mikro van elsőbbsége? és a képen egy tábla és lámpa néküli kereszteződés látható egyetlen másik autóval, ami balról jön. Én azt írtam, hogy az A jelű autó előtt, mert jobbkéz szabály van. EZ EGYÉRTELMŰ!!!! de nem jó, meeeeert pont pont pont. és ott vannak akkora fszságok, hogy azé nem jó, mert alsórendű úton haladok. DE EZT NEM LÁTNI A KÉPEN!!!


2020. máj. 20. 20:37
 1/4 A kérdező kommentje:
azon a magánórán kipróbáltuk, hogy egyesével végigmegyünk a kérdéseken, hogy felolvasom lassan, hangosan gondolkodom aztán ő majd a feladat végén elmondja, hogy mire kell figyelni. akkor persze, hogy csak 2-5-8 hibám van az egészben. A végén már egybe se szól bele és úgy is maximum 6 hiba. aztán fél óra múlva otthon megint csak 15-20-30 pont.
2020. máj. 20. 20:38
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Tudom ez nem mindenkinek működik de próbálj meg ne stresszelni. Ez nem élet halál kérdése semmi komoly következménye nem lesz annak ha nem mész át. Legalább gyakorlod hogy milyen élesben. Nekem ez segített
2020. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Járj busszal.
2020. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik az a kresztesz.hu, vagy mi. Én e-titánnal csináltam, elsőre meglett a vizsga. Az E-titán azért jó, mert sok kérdés szó szerint ugyan az, mint a vizsgán. Illetve a szituációs tesztek is elég okésak, minden jól látható rajta.
2020. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!