Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen tanfolyamot végeznétek...

Milyen tanfolyamot végeznétek el a helyemben?

Figyelt kérdés

Most végeztem el a második évemet angol-történelem tanárszakon. Mivel nyárra bezár a nyelviskola ahol tanítok, ezért elkezdtem munkát keresni, és rádöbbentem, hogy teljesen alkalmatlan vagyok bármilyen izgalmasabb munkára. Míg a pénzügy, informatika, mérnöki tanulmányokat folytató diákokért versenyeznek a cégek, addig én nem vagyok előnyben semmiben...kicsit megijedtem, hogyha besokallok a tanítástól, mihez kezdek (most így 10 évre előre gondolkodva).

Eddig amit néztem az a szinkrondramaturg (filmfelirat fordító) és műfordító tanfolyam, de hátha van jobb ötletetek. Kicsit elkeseredtem, évekig nem sejtettem, hogy ennyire nem fog érni semmit a diplomám:( Nincs kifejezetten érzékem az matematikához, informatikához, vagyis annyi nincs, hogy fizessenek érte, pénzügybe nem vágnám bele magam, az már nagyon távol áll a szakmámtól.

Hátha van tudtok valamit... köszönöm!


2020. máj. 20. 22:16
 1/1 Kincsesne ***** válasza:

A választott két szakod folytatására lehetőséget adó filmfelirat- és műfordító tanfolyamot megfelelőnek találnám, - hogy például mire, azt a címedre megírnám. Az én címem: kincsesne kukac t-online.hu.

Nem kell félni a továbbtanulástól, én például még nem tanultam semmit "fölöslegesen". Üdv!

2020. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!