Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Japán kardvívást hol érdemes...

Japán kardvívást hol érdemes tanulni Budapesten belül?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy szerdánként tartanak ilyen oktatásokat a Tan Kapuja Buddhista Fōiskolán kezdōknek, de nem tudom a koronavírus miatt még szünetel-e. Illetve véleményeket is szívesen olvasnék. Milyen a közösség? Sokan szoktak lenni, mennyire barátságos a légkör? Szorongós típus vagyok, ezért a légkör nagyon sokat számít. Sokat lehet tanulni ott? Valóban megtanítják az alapjait ennek a mūvészetnek? Engem nagyon érdekel a japán kardforgatás mūvészete, szeretném megtanulni, kezdōknek pedig ezt találtam. Arról sem találtam információt, hogy mennyibe kerül külsõsöknek? Bár leginkább egy valóban japán mestertōl tanulnám ki szívesebben, egyéni oktatásban, erre Budapesten van lehetōség?

#Japán #kardforgatás #kardvívás #japán kardvívás
2020. jún. 13. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is egy cipőben vagyok veled.

De én még azt sem tudom, hogy milyen stílust kezdjek el tanulni:

Kenjutsu, Shinkendo, Katori Shinto Ryu...

Jó lenne, ha valaki fel tudna világosítani a témában.

Egyébként te elnéztél arra a helyre, vagy tudtál meg valamit?

2020. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!