Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi az igazság a Best Mixer és...

Mi az igazság a Best Mixer és hasonló iskolákról/tanfolyamokról?

Figyelt kérdés

Szeretnék belevágni egy ilyen tanfolyamba, de nagyon ellentmondásos dolgokat találok.


Tök jó, hogy rengeteg pozitív vélemény van, de a facebookon is és az oldalukon is csak az van. Más helyeknél legalább a közösségi oldalon otthagyják a negatív tapasztalatokat is -ami többnyire csak szemléletbeli különbségeken alapul. De egy kicsit azt az érzést kelti, hogy túl szép, hogy igaz legyen.


Meg olvastam egy idei kommentet itt, hogy az extra kedvezmények ugranak, mivel a vizsgadíjakat meg sem említik. Illetve, folyamatosan ott villog a felirat, hogy hányan nézik jelenleg a tanfolyamot (ami nem több 10 sor CSS meg JS kódnál).



Nyilván nem várom, hogy odamegy az ember és csinál egy latte-t, majd instant 10 milliós állást kap a Caesars Palace-ban.

De kíváncsi lennék, hogy működnek ezek, illetve, megéri-e a befektetett pénzt.



2020. jún. 25. 13:47
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Én a Pécsi sulijukban végeztem el a mixer+barista tanfolyamot és csak is ajánlani tudom őket! Az iskola modern és jól felszerelt a mixer teremben egy rendes ki épített bárpultban tudsz tanulni a barista teremben pedig nem a leggagyibb kávé gépeken tanulsz hanem szinte a legjobbakon, az oktatók is nagyon jók voltak véleményem szerint! Tényleg értik azt amit tanítanak és nem csak a könyvből olvassák fel! Én nem találkoztam rejtett költségekkel, nálam a személyes be íratkozásnál az irodista hölgy mindent elmondott és vizsgadijjal együtt is olcsóbban jött ki mint alapáron,a munka közvetítés pedig valóban valós! A mixer elvégzése után jeleztem hogy szeretnék hajósmunkára jelentkezni ami meg is történt már az interjú is le lett szervezve de sajnos közbe szólt a vírus. :( Egy szó mint száz én csak ajánlani tudom őket korrektek és nagyon jó fejek! :) Remélem tudtam segíteni!

2020. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Már beiratkoztam, és tapasztaltam, amiket leírtál. 🙂


Sajnálom, hogy ez a barom helyzet tönkrevágta a lehetőséged.

Ettől én is tartok...

2020. júl. 15. 19:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!