Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi történik, ha lejár a 2 év,...

Mi történik, ha lejár a 2 év, megszerzett KRESZ-vizsga után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valószínűleg nem rendhagyó a problémám, de annál kellemetlenebb.

2018 augusztus 8: meglett a vizsgám (KRESZ).

Ezután elkezdtem vezetni, majd a 19. óra után elköltöztem a fővárosba. Ekkor még jó ötletnek tűnt, hogy nem jövök át pesti suliba, befejezem otthon a jogsit. Viszont az oktatóm elég gyakran lemondta a vezetéseket, amit eleve nem volt könnyű összeegyeztetni, tekintve, hogy 120 km-re lakom. A munkám miatt sem tudtam mindig hazajárni, így teltek a hónapok, meglett a 30 óra, viszont mivel nem vezettem minden héten, sikerült kétszer megbuknom.


Most átiratkoztam egy pesti suliba, és rekordidő alatt kell több hónap kihagyás után megtanulnom vezetni ebben közegben, ráadásul egy elég kisvárosi környezet után.


A kérdésem lényege az lenne, hogy van-e bármi mód arra, hogy hosszabítsak a lejáraton, vagy ha lejár, akkor mindent kezdhetek előről?



Köszi a válaszokat előre is!



2020. jún. 25. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá mód, mindent elölről kell kezdened (kivéve az EÜ-vizsgát, ha azt esetleg már letetted, 10 évig jó).


Kérdezz rá az oktatónál, hogy milyen megoldási lehetőségek vannak arra, hogy meglegyen a viszgád.

2020. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Én hasonlóan jártam. Érettségi pénzemből elkezdtem a jogsit, de a végére nem maradt pénz, úgyhogy jegeltem egy kicsit, és elévült az egész. A KRESZ vizsga letétele után 2 éved van lerakni a jogsit.
2020. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá mód
2020. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mód sajnos rá!

Ahova én járok, volt egy lány, akinek lejárt a 2 év, de akkor már legalább 2 sikertelen vizsgán túl volt.

Az oktatóm azt mondta neki, hogy E-learningen csinálja a kreszt, így akár 3 hét múlva tudnak is vezetni.

Nem tudom mi lett végül, de a csaj röviddel ezután vizsgázott.

Tehát valszeg e-learningen gyorsan lenyomta az anyagot.

Ezt javaslom esetleg, bár nem tudom, most milyen hamar adnak kreszvizsga időpontot.

Én tavaly majdnem 3 héttel a tananyag befejezése után kreszvizsgáztam.

2020. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Még nem telt el a 2 év, miért ne lehetne letenni a vizsgát?
2020. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hamar pest, javasolt kicsit megtamogatnod a dolgot. :) mikor lenne a vizsgad? Amugy, hasonlo cipoben vagyok. Sajnos a koronajarvany sokunkkal kiszurt, de hat mit lehet tenni. Nem fair, hogy csaj annak hosszabbitanak, akinek juniusig jart le a kresz vizsgaja.
2020. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
4-es... női sofőr nem életbiztosítás, ezt jó lenne tudni :D
2020. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat skacok <3


Már elkezdtem vezetni, hamar megjött a kartonom, úgyhogy szorítsatok!

2020. júl. 9. 13:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
sikerült? :)
2020. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ti mit tanácsoltok annak akinek sok óra után nem sikerült a vizsgája és letelik a 2 év? kezdje újra vagy, adj fel örökre?
2020. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!