Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az Újratervezés Program...

Kizcar kérdése:

Az Újratervezés Program inforatikai online tanfolyamban ti jelenleg a tananyagot meddig tudnátok fejből magabiztosan és mennyi időt tudtok rászánni egy héten, illetőleg mikor kezdtétek el?

Figyelt kérdés

Én heti 10 órát. Júni 5-én kezdtem, és magabiztosan a Windows alapok-Parancssor-ig tudom fejből. Aggódom, hogy nem tudom az összes anyagot megtanulni a határidőig, valamint kíváncsi vagyok a ti képességeitekre.

Gondolom van itt olyan is aki három hét alatt kétszer addig jutott mint én.



2020. jún. 27. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én most csinálom a 6. sprintet. Szerintem nem sokat tudnék fejből. Én úgy tervezem, hogy végigmegyek az egészen, aztán megpróbálok egy olyan weboldalt összerakni, amihez kellenek az abban tanultak. Én gyakorlatban jobban tanulok, szóval ha magamnak kell rájönni, hogy mit hogy kell, remélem jobban megjegyzem. Csak remélem lesz rá időm.


Nekem pont rosszkor indult a tanfolyam, mert mióta elkezdődött, sokkal kevesebb a szabadidőm. Alapból egy hét csúszással kezdtem, mert nem volt gépem, kezd újra beindulni a munkahelyem, tesómék is állandóan jönnek hozzánk, olyankor meg nem tudok foglalkozni vele, ráadásul most jön majd 5 nap áramszünet :D Kár, hogy nem áprilisban indult, mert június elejéig csak here-vere volt, szóval 3x ennyit tudtam volna foglalkozni vele.

2020. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fejből semeddig. De nem is az a lényeg, hanem, hogy gyakorlatban mennyire tudod hasznosítani, meg amit tudni kell, azt mennyire érted meg. Én is inkább gyakorlok, eddig nem magoltam be semmit.
2020. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

(a sprintből) az 5. sprintig minden. a 6. sprintet elvileg látnom kellett, de nem értem hogy nem emlékszem belőle semmire xd


én abban jobb vagyok amit magamnak rakok össze, jobban átlátom. nekem a bootstrap vagy mi nem jött be, de tudom használni ha kell. ami nem menne azzal kapcoslatban, hogy az ilyen classokhoz rendelést nem tudnám magamtól megcsinálni, és valszeg több idő lenne elolvasni a leírását mint magamnak megformázni


többek közt ezért nem szeretem.

de elég nehéz haladni, így hogy dolgozok mellette:s

2020. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!