Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » E titán KRESZ vizsgával...

E titán KRESZ vizsgával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire tér el a próbavizsgák kérdéseitől a vizsga kérdései? A választ tudom majd ellenőrizni, vagy csak a végén látom, hogy rontottam-e?
2020. jún. 29. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak a végén fogod látni hogy melyik kérdésnél hibáztál, illetve a pontszámot és visszanézheted a hibádat.

A kerdesek nagyon hasonlóak en azt mondanám 70-90%, mivel hallottam ismerőseim közül akik szintén voltak hogy nekik nem igen volt egyező mondjuk ők buktak is sajnos. Én elsőre átmentem és azt kell hogy mondjam hogy az én esetemben 90 egyezett ha jol emlékszem 4-5 kérdésre nem emlékeztem, de ezek műszaki témában voltak. Lány vagyok nem is szerettem ezt a részt amikor tanultam.

Simán megcsinálható elsőre szerintem nyomkodd a programot minél többször tesztelj, akkor magasabb az esélye hogy nem lesz olyan kérdé amivel nem találkoztál.

2020. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is, és a menyasszonyom is online csináltuk a kreszt még régebben, szerintem még jobb is mint rendesen, mert bármikor vissza tudsz lépni, és akárhányszor át tudod futni a kérdéseket, majd tesztelni tudod a tudásod, és nyilván ez szubjektív, de mindketten elsőre át is mentünk. Ajánlani tudom.
2020. jún. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szinte ugyan azok a kérdések vannak a vizsgán, mint az otthoni gyakorlásnál, maximum kicserélnek egy-egy szót, ettől azonban megváltozhat az egész, ezért ajánlom hogy figyelmesen olvasd át a kérdést. Csak a végén tudod meg az eredményed. Én két hete vizsgáztam, elsőre sikerült. Annyi a titok, hogy sokat kell gyakorolni, de ne váljon rutinná, azaz ne legyen az a vizsgán, hogy meglátod a kérdést és már be is jelölöd a választ, OLVASD ÁT.
2020. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!