Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit kell tennem ha végeztem a...

Mit kell tennem ha végeztem a kresz online tanulásával?

Figyelt kérdés
Ugye tudják online követni a haladásom tehát ha végeztem 100%-ra akkor ott megtalálom az időpontot a vizsgához, esetleg szólnom kell utána az autósiskolában? És a vöröskeresztes tanfolyamot is ott kell igényelni?

2020. júl. 9. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk úgy volt tavaly, hogy felhívtak telefonon, hogy látják, hogy végeztem, menjek be vizsgaidőpontért. Bementem aznap délután. 3 héttel utána volt a vizsga, nem mellesleg tegnap egy éve.

Pont akkor nyílt egy új elsősegély tanfolyam. Arra is jelentkeztem. Az ma 1 éve volt.

Egy hét volt, mikor egyszerre tanultam mindkettőre. De sikerültek elsőre.

Aztán a vezetést novemberben tudtam elkezdeni.

2020. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én írtam emailen az autós sulinak, hogy végeztem. Aztán azon a héten bementem, befizettem a kressz árát, és kértek egy időpontot. Én azután, hogy szóltam, hogy végeztem 2 hétre rá kaptam az időpontom. Meg lett a vizsgám, azt hiszem a sikeres vizsgát a vizsga vezető jelezte a suli felé,és elküldte a papírt, hogy sikerült.


Bementem kifizettem a vezetéshez az első 10 órát, de a karantén miatt a héten voltam először🙃


Az eüt is az autós sulinál kell kérni. Havonta általában 1 max 2 ilyen indul.

2020. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Személyesen mentem be az autósiskolába. Mondtam, hogy jelentkeznék kresz vizsgára. A rendszerben látták, hogy végeztem az etitanon, aztán pár nappal később sms-ben kaptam időpontot + helyszínt.

Pénz legyen nálad, ha jelentkezni mész. Ha vizsgázni, akkor is. Nálunk volt aki megbukott, ott helyben a vizsga után be is tudta fizetni a következő vizsgadíjat az illető.


Az eü tanfolyam nem kötelező (csak a vizsga). Ha tökös vagy, akkor magad is megtudod tanulni internet segítségével. Aztán a vöröskeresztnél lehet jelentkezni. Csak azért mondom, mert én voltam tanfolyamon. 2 óráért elkértek 14 ezret (ebben a vizsgadíj nem volt még benne). Épphogy mutatott valamit a csávó, semmi extra dolgot nem mondott. Mondjuk a vizsga is elég laza volt.

Tehát az eü-vel nem feltétlen kell az autósiskolát is bevonni, mert kicsit pénzkidobás. De ha így érzed biztosnak, akkor az a tizen ezer eltörpül majd a jogsi teljes árához képest.

2020. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :)
2020. júl. 10. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
"nem mellesleg" = mellesleg
2020. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg látják a rendszerben, és fel fognak hívni. Gyakorlatilag pedig menj be hozzájuk. Engem hívtak, bementem. Az e-titanban kapsz egy igazolást, hogy elvégezted. Ha rám hallgatsz, kinyomtatod és viszed magaddal, mert bár az autóssuli is megkapja, lehet, hogy nem tölti be a rendszer nekik. Nálam úgy volt, hogy délelőtt még látták, mire mentem már nem. Még jó, hogy nálam volt kinyomtatva a papír, így tudtam igazolni, hogy tényleg elvégeztem a tanfolyamot online.
2020. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!